Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Kolejna gra za darmo w Epic Games Store, za tydzień aż trzy produkcje

Od dzisiaj przez tydzień na platformie Epic Games Store jest dostępna za darmo gra Hue. Niestety, wbrew zapowiedziom Epików sprzed tygodnia, nie dostaniemy bezpłatnego Conana.

Do przyszłego czwartku do godziny 17:00 zgarniemy bez opłat produkcję logiczną HueConana jednak nie dostaniemy w tym tygodniu. Co więcej, nie ma co w ogóle liczyć, że Epic Games będzie kiedykolwiek rozdawać ten tytuł – na Twitterze czytamy, że zespół zadecydował, że Conan Exiles nie będzie za darmo, ale zostanie w przyszłości udostępniony w sklepie odpłatnie.

Od 9 lipca, czyli od następnego czwartku, będą rozdawane aż trzy gry: Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premier EditionThe Escapists 2. Chyba że znowu Epic Games się rozmyśli.

Kilka słów o tytule dostępnym w tym tygodniu. Hue to nietypowa, wielokrotnie nagradzana produkcja logiczna, która stanowi połączenie platformówki i gry logicznej. Rozgrywka w tytule opiera się na zmienianiu kolorów tła lokacji. Grę pobierzemy pod tym adresem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się