Kristen Bell z kieliszkiem wina i książką w serialu Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Oficjalny polski zwiastun serialu „Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie” od Netflix

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun nadchodzącej produkcji o tajemniczym tytule Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie.

Serial jest jedną ze styczniowych premier i zapowiada się naprawdę interesująco. Główną bohaterką jest Anna (Kristen Bell), która po załamaniu miłosnym spędza całe dnie, patrząc w okno. Pewnego dnia staje się mimowolnym świadkiem morderstwa, lecz nikt jej nie wierzy. Kobieta postanawia więc samodzielnie przeprowadzić śledztwo, które może ją jednak zaprowadzić w nieodpowiednim kierunku.

Oprócz doskonale znanej fanom seriali Kristen Bell (Kłamstwa na sprzedaż, Veronica Mars, Dobre miejsce) na ekranach pojawią się m.in. Michael Ealy, Nicole Pulliam, Tom Riley i Appy Pratt. Premiera serialu już 28 stycznia na Netflix, natomiast poniżej zapowiadany polski zwiastun produkcji. Zobaczcie, jak zapowiada się Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%