M. Night Shyamalan kręci swój 15. film. Nadchodzi nowy horror – Knock at the Cabin

M. Night Shyamalan zaczyna zdjęcia do Knock at the Cabin
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

M. Night Shyamalan rozpoczął kręcenie swojego najnowszego filmu zatytułowanego Knock at the Cabin.

Popularny reżyser zaprezentował w mediach społecznościowych zdjęcie z planu swojego piętnastego już z kolei filmu pełnometrażowego. Jak na razie nie wiadomo nic na temat fabuły filmu; portal Bloody Disgusting sugeruje jednak, że będzie to horror typu home invasion, a więc rozgrywający się w dużej mierze w domu. Akcja ma być natomiast osadzona w czasach apokalipsy. Dalsze informacje zapewne dopiero poznamy w miarę postępu prac nad produkcją.

Wiadomo już, że na ekranach pojawią się m.in. Dave Bautista (Strażnicy Galaktyki), Rupert Grint (seria Harry Potter), Nikki Amuka-Bird (Old, Jupiter: Intronizacja), Ben Aldridge (Pennyworth), a także Jonathan Groff (Matrix Zmartwychwstania, Mindhunter). M. Night Shyamalan będzie nie tylko reżyserem, ale również scenarzystą i producentem filmu.

Choć nie znamy jeszcze fabuły nowej produkcji, możemy już teraz spodziewać się charakterystycznego dla filmów M. Night Shyamalana zwrotu akcji. Reżyser przez lata wypracował sobie już rozpoznawalny warsztat, którego najlepszym przykładem nawet dziś jest Szósty zmysł z niezapomnianym Brucem Willisem. Twórca ma na koncie szereg innych horrorów i thrillerów, jak choćby Osada, Znaki czy Split; to jednak historia chłopca widzącego zmarłych pozostaje jednym z najpopularniejszych tytułów Shyamalana.

Knock at the Cabin zadebiutuje 3 lutego 2023 roku.

Źródło zdjęcia: IMDb

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij: