Karta graficzna Strix RX 460 od Asusa

Oto propozycja dla graczy, którzy potrzebują wysokiej wydajności.

ASUS Republic of Gamers prezentuje Strix RX 460, nową odsłonę karty graficznej dla graczy, która zapewnia wysoką wydajność, dobre chłodzenie i możliwość dostosowania do indywidualnych gustów. Dzięki najnowszemu procesorowi graficznemu AMD Radeon RX 460 podkręconemu do 1256 MHz w trybie OC, karta ROG Strix RX 460 oferuje do 8,2% szybszą wydajność w benchmarku 3DMark Fire Strike Extreme i o 38,6% w Hitman.

ROG Strix RX 460 wyposażono w szereg technologii, stosowanych wyłącznie w produktach ASUS: DirectCU II z technologią wentylatora 0db, która zapewnia maksymalny przepływ powietrza, pozwalając uzyskać temperaturę niższą o 30% i 3-krotnie cichszą pracę, a także ASUS FanConnect, którą wyposażono w złącza wentylatora kontrolowane przez GPU, by zapewnić dodatkowe, ukierunkowane chłodzenie. Jedyna w branży technologia Auto-Extreme z komponentami Super Alloy Power II zapewnia najwyższą jakość i niezawodność działania.


ROG Strix RX 460 umożliwia pełną personalizację dzięki systemowi oświetlenia Aura RGB i personalizowanym naklejkom. GPU Tweak II z narzędziem XSplit Gamecaster pozwoli intuicyjnie podkręcać wydajność i strumieniować grę.

Asus ROG Strix
Asus ROG Strix

W linii Radeon RX 460 dostępny jest również model ASUS Dual RX 460 – to gamingowa karta graficzna, która zapewni graczom odpowiednią moc graficzną i większą swobodę wyboru dla tych, którzy składają sprzęt swoich marzeń.

Dzięki zaprojektowanemu na nowo, intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, GPU Tweak II czyni podkręcanie i grę łatwiejszą niż kiedykolwiek przedtem, jednocześnie zachowując zaawansowane opcje dla wytrawnych overclockerów. Za pomocą jednego kliknięcia nowa funkcja Gaming Booster maksymalizuje wydajność systemu, usuwając zbędne procesy i automatycznie przydzielając wszystkie wolne zasoby. Licencja premium XSplit Gamecaster umożliwia użytkownikom strumieniowanie lub nagrywanie rozgrywki z poziomu wygodnej nakładki w grze. Nakładka wyświetla także prędkość taktowania procesora graficznego, temperaturę i użycie modułu VRM, a także pozwala szybko i prosto kontrolować wybór profili gier i wydajności dzięki GPU Tweak II.

Pełna linia ASUS Radeon RX 460: seria Dual

ASUS Dual RX 460 jest teraz dostępna w serii ASUS Radeon RX 460. Oferuje optymalne połączenie wydajności graficznej i dostępności. Została wyposażona w dwa wentylatory z łopatkami o opatentowanej konstrukcji, które zwiększą przepływ powietrza o 105% wyższym ciśnieniu. Schemat kolorów idealnie współgra z płytą główną ASUS X99-A II.

Cena i dostępność

ASUS ROG Strix RX 460 i Dual RX 460 będą dostępne w ogólnej sprzedaży od sierpnia 2016 w orientacyjnych cenach: 739 złotych za ASUS ROG Strix RX 460 i 625,00 złotych za DUAL-RX460-O2G.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

22 Shares
Share22
+1
Tweet