Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Judd Apatow reżyserem nowej komedii o koronawirusie

To pierwszy tytuł jaki Judd Apatow stworzy dla Netfliksa.

Amerykańskiego reżysera możecie kojarzyć z takimi produkcjami jak: 40-letni prawiczek, Wpadka czy Wykolejona. Tym razem postanowił sięgnąć po temat, o którym wszyscy trąbią w mediach każdego dnia – koronawirusa. Pozycja opowie o aktorach, którzy utknęli w hotelu w trakcie trwania pandemii COVID-19. Starają się odnaleźć w nowej rzeczywistości, by dokończyć rozpoczęty film.

Nie wiadomo jakie osoby zostaną obsadzone w głównych rolach. Co więcej na chwilę obecną nie poznaliśmy również tytułu widowiska. Dysponujemy jednak informacją, że za scenariusz odpowie Pam Brady (we współpracy z Apatowem). Producentem wykonawczym będzie zaś Barry Mendel, którego doświadczenie zawodowe obejmuje pracę nad takimi pozycjami jak Szósty Zmysł czy Monachium.

Judd Apatow miał podjąć współpracę z Netfliksem, ze względu na problemy finansowe studia Universal, z którym do tej pory kooperował. Będziemy Was informować na bieżąco o nowych informacjach dotyczących komedii.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się