Jest prawdopodobne, że zagramy w serię Mass Effect na PS4 i Xbox One

Przedstawiciele firmy Bioware nie wykluczają takiego scenariusza.

Aaryn Flynn sugeruje, że otrzymalibyśmy wersję obsługująca rozdzielczość 1080p i śmigającą z szybkością 60 klatek na sekundę. Biorąc pod uwagę możliwości sprzętowe najnowszych konsol Sony i Microsofu ciężko wyobrazić sobie by maszyny temu nie podołały. Tym bardziej, że wspomniana trylogia ma już kilka dobrych lat.


Informacja odnośnie wydania tytułu na next-geny powinna być niezwykle dobra, dla osób, które nie miały jeszcze okazji wypróbować cyklu osadzonego w realiach sience-fiction. Wszystkie części Mass Effectt to kultowe tytuły, które nie powinny zostać zlekceważone przez fanów elektronicznej rozrywki. Pozycja pozwala nam wcielić się w komandora Sheparda, którego działania będą miały wpływ na losy całej galaktyki.

Do głównych zalet możemy zaliczyć fenomenalnie zaprezentowaną historię, charyzmatycznych bohaterów oraz nieliniową rozgrywkę. Mass Effect umożliwia nam przeniesienie stanu gry do każdej kolejnej części, przez co możemy doświadczyć konsekwencji dokonanych przez nas wyborów.

Muzyka to kolejny niezaprzeczalny atut tej rewelacyjnej serii:

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

3 Shares
Share3
+1
Tweet