Jelonek Bambi będzie okrutną maszyną do zabijania. Nowy horror inspirowany przerażającym „Rytuałem” Netflixa

Jelonek-Bambi
Baza filmów Baza postaci Filmy Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

No cóż, tego się raczej nie spodziewałem. W styczniu przyszłego roku ruszą prace na planie nowego horroru, w którym krew przeleje Jelonek Bambi.

Podobnie jak wcześniej Kubuś Puchatek, obecnie należący do domeny publicznej, Bambi również otrzyma własną mroczną opowieść.

Produkcja filmu Bambi: The Reckoning rozpocznie się pod koniec stycznia 2022 roku – informuje serwis Dread Central. Nie poznaliśmy jeszcze żadnych szczegółów fabuły, lecz można się domyślić, na czym będzie się opierał główny motyw. Chodzi o zemstę.

Nadchodzący horror ma bazować na książce z 1928 roku, w której Bambi widzi, jak myśliwi zabijają jego matkę. Czy słodki jelonek będzie chciał pomścić śmierć swojej ukochanej mamy? Zapewne tak, choć to jedynie domysły. Musimy poczekać na szczegóły scenariusza.

Reżyserem horroru został Scott Jeffrey. Będzie on współpracował z producentem Rhysem Frake-Waterfieldem, który wyreżyserował już niesławny film Kubuś Puchatek: Krew i miód.

Film będzie niesamowicie mroczną opowieścią bazującą na historii z 1928 roku, którą wszyscy znamy i kochamy. Czerpiąc inspirację z motywu wykorzystanego w „The Ritual” Netflixa, Bambi będzie okrutną maszyną do zabijania, która czai się w dziczy. Przygotuj się na wściekliznę Bambi – powiedział Scott Jeffrey.

Wygląda na to, że nasze wspomnienia z dzieciństwa ponownie zostaną zrujnowane. Krwiożerczy Puchatek zadebiutuje w kinach USA w przyszłym roku – 15 lutego. Nie wiadomo jeszcze, kiedy do akcji wkroczy Bambi.

Udostępnij: