Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 komentarze

Jak recenzenci oceniają Lords of the Fallen?

Tytuł ma dzisiaj swoją premierę.

Gra debiutuje jednocześnie na trzech platformach: PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Lords of the Fallen to przedstawiciel gatunku RPG akcji, który przenosi nas do krainy fantasy, w której ludzkość zbuntowała się przeciwko tyranii boga. Tytuł jest wspólnym dziełem polskiego CI Games oraz niemieckiego zespołu Deck 13. Jak został oceniony?

Pierwsze recenzje Lords of the Fallen mają zdecydowanie pozytywny wydźwięk. Gra została doceniona za dobry system walki czy ciekawie zaprojektowane lokacje. Po stronie minusów recenzenci umieszczają zdarzające się bugi, dotyczące m.in. detekcji kolizji czy spadków płynności. Dziennikarz serwisu IGN dokłada do tego, że nie można regulować poziomu trudności.

Redaktor portalu Polygon podkreśla, że mimo kilku błędów, czas spędzony przy Lords of the Fallen na pewno nie był zmarnowany. To naprawdę kawał porządnego RPG akcji, który powinien zadowolić fanów gatunku. Średnia ocen tytułu – za serwisem Metacritic – wynosi obecnie 77/100.

Recenzje i oceny Lords of the Fallen:

  • GameInformer – 8,5/10
  • Gamespot – 8/10
  • Polygon – 7,5/10
  • GameTrailers – 7,3/10
  • IGN – 7,4/10

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się