Jak recenzenci oceniają Lords of the Fallen?

Tytuł ma dzisiaj swoją premierę.

Gra debiutuje jednocześnie na trzech platformach: PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Lords of the Fallen to przedstawiciel gatunku RPG akcji, który przenosi nas do krainy fantasy, w której ludzkość zbuntowała się przeciwko tyranii boga. Tytuł jest wspólnym dziełem polskiego CI Games oraz niemieckiego zespołu Deck 13. Jak został oceniony?


Pierwsze recenzje Lords of the Fallen mają zdecydowanie pozytywny wydźwięk. Gra została doceniona za dobry system walki czy ciekawie zaprojektowane lokacje. Po stronie minusów recenzenci umieszczają zdarzające się bugi, dotyczące m.in. detekcji kolizji czy spadków płynności. Dziennikarz serwisu IGN dokłada do tego, że nie można regulować poziomu trudności.

Redaktor portalu Polygon podkreśla, że mimo kilku błędów, czas spędzony przy Lords of the Fallen na pewno nie był zmarnowany. To naprawdę kawał porządnego RPG akcji, który powinien zadowolić fanów gatunku. Średnia ocen tytułu – za serwisem Metacritic – wynosi obecnie 77/100.

Recenzje i oceny Lords of the Fallen:

 • GameInformer – 8,5/10
 • Gamespot – 8/10
 • Polygon – 7,5/10
 • GameTrailers – 7,3/10
 • IGN – 7,4/10

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

 • Witrum

  Gra jest obłędna, dostarczająca wielu pozytywnych wrażeń rozgrywka, przestronne lokacje w bardzo dobrze dopracowanej oprawie graficznej. Wszystko jest tak jak powinno być, zachwycona grą a szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiej mojej reakcji. System walki jest wręcz rewelacyjny. Oh jest moc.

 • Alabaster

  Dokładnie za pierwszym razem nie da się wszystkiego zwiedzić. Według mnie bardzo trafny pomysł na grę. Wiele gier jest na rynku, ale żadna z nich nie ma czegoś takiego jak Lords of the Fallen. Wszystko zrobione z dobrym smakiem. Oryginalny świat gry, główny bohater oraz sposób na walkę. Czasem trzeba się nieźle nagimnastykować aby pokonać wroga. Duży wybór broni oraz pancerza, co ważne trzeba uważać co dobieramy naszemu bohaterowi. Jak dla mnie rewelacja.

 • kilers

  HEH bardziej bym napisał że czas nie ma znaczenia, Gra się tak przyjemnie że traci się rachubę czasu. 🙂
  Dynamiczna rozgrywka i świetne bronie dają niezłą zabawę i rozrywkę. Jak tyko skończę grę pierwszy raz, to zaczynam ją od nowa z tym że teraz będę już zwiedzał każdy zakątek mapy.

 • Lola

  Podczas tej gry czas nie ma opcji być zmarnowany. Gra jest naprawdę dobra. Widać, że tworzona przez ludzi z pasją. Nie da się zrobić tak wciągającej gry od tak sobie. Rozgrywka jest rewelacyjna, bardzo mi się podoba stopień trudności zawarty w grze, czasami trzeba się nieźle napocić aby pokonać przeciwników. Bardzo ładny świat gry, obszerne lokacje z ukrytymi komnatami. System walki na wielki plus, dawno nie grałam w tak dobrą grę.

1 Shares
Share1
+1
Tweet