Yen z Wiedźmina 3 latająca na miotle? Takie rzeczy tylko w Hogwarts Legacy

Hogwarts-Legacy-Yennefer
Newsy PC

Hogwarts Legacy od samej premiery przyciąga graczy jak lep na muchy. Przyciągnęło również Yennefer z Wiedźmina 3, za sprawą moda do wersji tytułu na PC.

Widać, że gracze byli spragnieni “czegoś” w uniwersum Harrego Pottera. I choć to “coś” nie każdemu przypadło do gustu, to tytuł jest na tyle głośny, że raczej wszyscy o nim słyszeli. HL dorobiło się już sporej kupki modów, a jednym z najbardziej ostatnio popularnych jest ten dedykowany Yennefer z Vengerbergu.

Yennefer ląduje w Hogwarts Legacy

Kto żałuje, że czarodziejki z Wiedźmina nie latają na miotłach? No, zawsze można sobie zainstalować moda do HL i spełnić swoje fantazje. Programik podmienia jeden z modeli twarzy w kreatorze postaci i tak oto możemy mieć swoją Yen w świecie Harrego Pottera.

Kto chce pobrać moda, o nazwie Yennefer Face Model (Face 01), niech uderza pod ten adres. A poniżej oraz na drugiej podstronie zobaczycie, jak ulubienica Geralta wygląda na miotle.

Hogwarts Legacy
Hogwarts Legacy

Więcej screenów Yennefer w HL na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie