Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Hitman 3 wkrótce otrzyma ray-tracing na Xbox Series. Co z PS5?

Hitman 3 niedługo wzbogaci się o wsparcie ray-tracingu na konsolach Xbox Series. Przygody łysego zabójcy wkrótce znacznie wypięknieją.

Nowa generacja konsol imponuje mocą, choć deweloperzy potrzebują czasu, aby oswoić się z nową technologią. Większa wydajność sprzętu pozwala na implementację coraz to nowszych rozwiązań, czego najlepszym dowodem jest szeroko zakrojone wsparcie ray-tracingu w PS5 i Xbox Series X oraz S.

Są jednak produkcje, które wciąż nie wykorzystują RT na nowej generacji. Jedną z nich jest Hitman 3, które o ile wygląda przepięknie, tak nie wspiera technologii śledzenia promieni.

Jeden z deweloperów IO Interactive zdradził w rozmowie z Xbox Wire, ze gra już wkrótce wzbogaci się o wsparcie ray-tracingu na konsolach Xbox Series. Co więcej, RT otrzymają też porty na komputery PC.

A co z PlayStation 5? Cóż, póki co na temat wsparcia tej technologii na nowej konsoli Japończyków wiemy bardzo niewiele, praktycznie nic. Przypuszczam, że ray-tracing trafi również na PS5, jednak najzwyczajniej w świecie nikt jeszcze tego głośno nie potwierdził.

Na informacje o ewentualnych aktualizacjach Hitmana 3 musimy jeszcze poczekać. IO Interactive rozwija swoją nową produkcję, ale zapewne w najbliższych miesiącach przerzuci się do pracy nad grą z Jamesem Bondem w roli głównej, która została niedawno zapowiedziana.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%