Hellraid: The Escape trafi na IOS

Gra osadzona będzie w tym samym uniwersum co wersja przeznaczona na platformy stacjonarne.

W pozycji wcielimy się w bohatera więzionego w magicznym więzieniu, strzeżonym przez monstra. Nasz protagonista cierpi na amnezję i nie pamięta kim jest ani jak trafił do tego przerażającego miejsca, pełnego niebezpieczeństw. Naszym zadaniem będzie znaleźć wyjście z niegościnnych lochów.


Aby nasza historia skończyła się happy endem zmuszeni będziemy rozwiązać szereg łamigłówek i wykorzystać spryt w walce z demonami. Produkcja zaoferuje wygodne sterowanie oraz swobodną eksplorację. Gra studia Techland nie będzie zawierała żadnych mikrotransakcji, nie trzeba więc będzie sięgać do portfela by osiągnąć sukces.

Pozycja oferować będzie bardzo ładną oprawę wizualną, porównywalną z grami w jakie można zagrać na PC i konsolach. Tytuł będzie także korzystać ze wsparcia dla ekranów TV podłączonych przez AirPlay i HDMI. Premiera Hellraid: The Escape została ustalona na 15 maja 2014 roku, tytuł będzie dostępny w App Store w cenie 2,49 euro.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 Shares
Share
+1
Tweet