GTA V zaktualizowane. Odpalajcie grę, czeka na Was niezła nowość

GTA V zaktualizowane. Odpalajcie grę, czeka na Was niezła nowość
Newsy PC PS4 XOne

Patch 1.40 do GTA V dzisiaj trafia na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Dzięki niemu możemy cieszyć się w GTA Online nowym dodatkiem Dozbrojenie.

Gwoździem programu są tutaj podziemne bunkry, które będziemy mogli sobie kupić. To jednak dopiero początek atrakcji!

Do wymagających działań taktycznych w terenie handlarze bronią wykorzystują mobilne centra operacyjne (MCO), które do niedawna były domeną jedynie wyszkolonych zabójców i reżimów straszących cały świat bronią atomową. To ruchome centrum dowodzenia można trzymać w bunkrze, a jego modułowa budowa pozwala łatwo dołączyć do niego warsztat pojazdów i uzbrojenia, luksusowe kwatery i stanowisko dowódcy. Dodatkowo umożliwia ulepszanie i modyfikację arsenału oraz pojazdów bojowych (w tym wieżyczek dla MCO obsługiwanych przez Wasz zespół). Te wszystkie możliwości są na wyciągnięcie ręki, podczepione do ciężarówki – czytamy na stronie Rockstar Games Social Club.

Wraz z DLC Dozbrojenie, w GTA Online pojawi się również nowa klasa pojazdów do kupienia i modyfikacji – pojazdy bojowe. Dostępne są m.in. w pełni amfibijne bojowe wozy piechoty uzbrojone w działo i mobilne naczepy przeciwlotnicze.

Rockstar zaznacza, że bunkry pozwalają nie tylko wytwarzać towar na sprzedaż, ale także prowadzić badania nad wachlarzem opcjonalnych ulepszeń, w tym niestandardowymi modyfikacjami uzbrojenia, zabójczym wyposażeniem pojazdów bojowych i przerażającymi ulepszeniami mobilnego centrum operacyjnego.

Poniżej przypominamy zwiastun DLC Dozbrojenie do GTA Online:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie