Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

GTA V – bonusy dla osób, które zapiszą się na specjalną listę gości

Rockstar dopiero co zapowiedział, że w sieciowym trybie GTA V pojawi się dodatek Kluby nocne. Jednocześnie deweloper poruszył temat tajemniczej listy gości. Teraz mamy więcej konkretów oraz pierwsze informacje, jakie korzyści otrzymają gracze widniejący na wspomnianej liście.

Kto nie może doczekać się kolejnych atrakcji po odpaleniu sieciowego trybu w GTA V, może powoli się rozgrzewać. Rockstar ujawnił bowiem, że zanim dodatek Kluby nocne pojawi się na rynku – a będzie to w lipcu – gracze mogą zgarnąć nieco bonusów, jeśli znajdą się na liście gości. A dostać się na nią jest banalnie prosto…

GTA V – lista gości i profity w GTA Online

Sprawa jest niezwykle prosta: Zalogujcie się do GTA Online do poniedziałku 2 lipca, aby automatycznie trafić na listę gości. Co to daje? Jak tłumaczy Rockstyar, będziemy mogli wówczas czerpać garściami z pewnych biznesowych korzyści i wszystkiego, co ma do zaoferowania klubowe życie w Los Santos.

GTA V – dodatek z klubami nocnymi oficjalnie w trybie sieciowym! Premiera, szczegóły, teaser

Na początek kasa. Kto znajdzie się na liście gości i wróci potem do GTA Online między 3 i 9 lipca, otrzyma 300 000 GTA$ i pomarańczowe wzmocnione body. Pieniądze trafią na Wasze rachunki w banku Maze najpóźniej 9 lipca.

Goście z listy mogą potem w lipcu logować się dalej, aby otrzymywać w kolejnych tygodniach dodatkowe nagrody:

  • Premie gotówkowe w każdym tygodniu o wartości od 100 000 do 350 000 GTA$
  • Ekskluzywne zniżki na nadchodzące pojazdy w rodzaju potężnego niestandardowego MTL Poundera, który skutecznie wesprze Waszą działalność transportową
  • Ekskluzywne oznaczenia nowych pojazdów, np. sportowego klasyka Ocelota Swingera
  • Nowe klubowe koszulki

To jednak nie wszystkie atrakcje. Już wkrótce ogłosimy szczegóły dotyczące kolejnej aktualizacji GTA, w tym informacje o korzyściach z obecności na liście gości i cotygodniowych nagrodach – obiecuje deweloper na stronie Rockstar Games Social Club.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%