Nowości w GTA V – chcecie dostać widok pierwszoosobowy?

Nowości w GTA V – chcecie dostać widok pierwszoosobowy?
Newsy PC PS4 XOne
GTA-5-(2)Chodzi o odświeżoną wersję gry, która zmierza na PC, PS4 oraz Xboksa One.
Jeden z użytkowników forum Grand Theft Auto zadał proste pytanie na temat zmian, jakie nadejdą w odświeżonej wersji GTA V. Odpowiedź ze strony Rockstar Games przyniosła nam kilka zaskakujących informacji, ale... została szybko usunięta. Co to oznacza? Może deweloper chce zachować pewne niespodzianki na później? Jeśli tak, czekamy na oficjalny ruch ze strony Rockstar. Usunięty post oczywiście nie zginął i został w porę skopiowany przez internautów. Jego treść prezentujemy poniżej. Zatem co nowego w GTA V? Grand Theft Auto V w pełni wykorzysta moc PlayStation 4, Xbox One oraz PC, przynosząc szereg usprawnień graficznych i technicznych, aby zapewnić oszałamiający nowy poziom szczegółowości. Zwiększone odległości rysowania szczegółów, lepsze tekstury, gęstszy ruch na ulicach i wyższa rozdzielczość tchną nowe życie w miasta, miasteczka, pustynie i oceany. Ponadto dostaniecie całą nową zawartość stworzoną dla Grand Theft Auto Online, w tym szeroką gamę nowych miejsc pracy, arsenał nowych broni, dziesiątki nowych pojazdów, nowe właściwości i opcje dostosowywania bohaterów. To wszystko również będzie dostępne dla systemów PlayStation 4, Xbox One i PC. Ponadto przeniesiemy stany gry z GTA Online do wersji tytułu na nowe platformy. W Grand Theft Auto V na PC znajdzie się również zaawansowany edytor wideo. Oprócz powyższego, zobaczycie:
  • Nowy tryb pierwszoosobowy dla pojazdów;
  • Nowy tryb pierwszoosobowy będzie dostępny również, kiedy poruszasz się pieszo;
  • Sporo nowych zdarzeń losowych w trybie Story;
  • Nowe gatunki zwierząt;
  • Zwierzęta w GTA Online;
  • Gracze, którzy przeniosą swoje postacie z wersji gry na PS3 lub Xbox 360, otrzymają bezpłatnie nowe bronie oraz garaż w GTA Online;
  • Odświeżony ekran wyboru postaci.
Dajcie znać w komentarzach, co o tym wszystkim sądzicie, a po więcej informacji ze świata GTA zapraszamy do naszych poprzednich wiadomości. Nie wiecie jeszcze, kiedy premiera GTA V na PC, PS4 i XOne? Wszystko znajdziecie tutaj.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie