Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GTA Online za darmo na PS5 przez trzy miesiące

Rockstar nie tylko zapowiedziało GTA 5 na PS5, lecz również niezależną wersję GTA Online.

Podczas wczorajszego The Future of Gaming zobaczyliśmy zwiastun Grand Theft Auto 5 na PS5. Kultowa gra doczeka się szeregu ulepszeń technicznych, wizualnych i poprawionej wydajności, aby w pełni wykorzystać najnowszy sprzęt, dzięki czemu gra będzie piękniejsza i bardziej responsywna niż kiedykolwiek – tłumaczy Rockstar.

GTA Online za darmo na PS5

Deweloper poinformował również, że wsparcie GTA Online będzie kontynuowane na konsolach nowej generacji z kolejnymi nowymi aktualizacjami, w tym dodatkowymi treściami, które zobaczymy już tylko na PC, PS5 i Xbox Series X.

W drugiej połowie 2021 roku pojawi się także nowa samodzielna wersja GTA Online, która będzie dostępna za darmo wyłącznie dla posiadaczy PlayStation 5 przez pierwsze trzy miesiące od swojej premiery.

Rockstar ma też prezent dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus na PlayStation 4. Otrzymają oni 1 000 000 GTA $ (zdeponowane na koncie Maze Bank w grze w ciągu 72 godzin od zalogowania) każdego miesiąca, w którym grają w GTA Online, aż do premiery GTA Online na PlayStation 5.

A kiedy GTA 6? Jak widać, studiu Rockstar jakoś specjalnie się nie spieszy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się