Dzisiaj oczekujcie ciekawej nowości w GTA Online

Gotowi na nowy rodzaj zabawy?

Na dzisiaj Rockstar przyszykował premierę nowego trybu do GTA Online. Mowa o wyścigach z transformacją, które pozwolą nam poszaleć różnymi pojazdami w ramach jednego starcia z przeciwnikami.

11 premier gier na obecny tydzień. Ekskluzywnie dla PS4, bulwersujący humor, chwila prawdy dla twórców Gothica…

W wyścigach z transformacją pojazdy ciągle się zmieniają – od lądowych, przez powietrzne, po wodne i nie tylko. Chaos stanie się jeszcze większy, a katastrofa bardziej prawdopodobna, jeśli podczas wyścigu twój pojazd zostanie teleportowany w zupełnie inne miejsce – czytamy na stronie Rockstar Games Social Club.

Tej jesieni zobaczymy też w GTA Online dwa nowe tryby adwersarza: Naznaczony, w którym jeden gracz jest skazany na śmierć i musi przekazać swój wyrok komuś innemu, oraz Pojedynek w chmurach, gdzie spełnicie swoje marzenia o podniebnej walce na śmierć i życie z innymi asami przestworzy.

Pod koniec roku spodziewajcie się natomiast nowych dodatków do kreatora wyścigów z całym zestawem rekwizytów. Oprócz tego otrzymamy śmigłowiec bojowy Hunter, superauto Coil Cyclone i groźnego Vigilante. Będą też kolejne pojazdy bojowe, nieruchomości od Maze Bank Foreclosures, rozszerzony asortyment Legendary Motorsport i wiele innych atrakcji.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.