GTA Online – wielka aktualizacja o nazwie Motocykle

GTA Online Motocykle
Newsy PC PS4 XOne

Rockstar przygotowuje coś specjalnego.

Producent gry GTA podał na swojej oficjalnej stronie, że pracuje nad nowym dużym dodatkiem do trybu Online. Najważniejszą nowością będą motocyklowe gangi. Gracze mają się łączyć w ośmioosobowe grupy, które będą szaleć na ulicach wielkiego miasta.

Rzecz jasna z tej okazji pojawią się nowe motocykle, ubrania, bronie, modyfikacje dla jednośladów oraz zadania, w tym oczywiście takie, które będzie trzeba wykonywać w grupie. Szczegółów jeszcze nie znamy, ale zapewne poinformujemy was o nich jak tylko dowiemy się czegoś więcej. Data wydania również nie została jeszcze ujawniona.

GTA V Redux już do pobrania! Jakie wymagania sprzętowe, skąd ściągnąć, jak zainstalować

Wielu graczy z niecierpliwością czekało na Redux, czyli moda do GTA V, który w założeniu jego twórcy – Josha Romito – ma nam dostarczyć grafikę, jakiej w Los Santos jeszcze nie było. Po przesunięciu daty premiery modyfikacji, spowodowanej atakiem hakerów, programik w końcu wylądował na rynku i każdy może go pobrać.

Plik z modem GTA V Redux waży dokładnie 3,3 GB. Oprócz tego mamy pierwszy patch o pojemności 1 MB. Kto chętny na pobranie, niech niezwłocznie przechodzi na tę stronę.

Warto również obejrzeć poniższe materiały wideo. Pierwszy z nich to zwiastun premierowy programiku, drugi z kolei przyda się osobom, które po obejrzeniu trailera zechcą zainstalować moda. Zobaczymy na nim bowiem poradnik – jak zainstalować moda GTA V Redux.

Pozostaje jeszcze kwestia wymagań sprzętowych dla GTA V Redux. Josh Romito nie podaje na swojej stronie konkretnych specyfikacji pisząc jedynie, że jeśli teraz czysta wersja GTA V chodzi Wam płynnie, to po zainstalowaniu Redux odczujecie spadek animacji o 5-20 fps-ów i będzie to zależne od tego, jak ustawimy opcję ReShade w opcjach moda. Istnieje 15 różnych ustawień graficznych, które mają mniejszy lub większy wpływ na wydajność.

Josh Romito wspomina również, że do instalacji GTA V Redux potrzeba dodatkowych 70 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym. Zaznacza ponadto, że wymagana jest oryginalna gra GTA V a pirackie kopie nie będą wspierane.

Programik wprowadzi do Los Santos ulepszone pożary, eksplozje, dym oraz inne efekty. Josh Romito zaimplementował również tekstury w rozdzielczości 4K oraz zmienioną fizykę wybuchów.

Jak zainstalować GTA V Redux

Poniżej przypominamy również poprzednie zwiastuny GTA V Redux oraz pierwszy z ujawnionych fragmentów rozgrywki. Dajcie znać, czy zamierzacie sięgnąć po modyfikację!

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie