GTA 5

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GTA Online – żegnaj PS4 i Xbox One? Ekskluzywna zawartość na PS5, Xbox Series X i PC

Rockstar przeniesie GTA Online na nową generację konsol. Spodziewajcie się czegoś więcej niż tylko graficznych usprawnień, ponieważ deweloper zamierza oddać w nasze ręce dodatkowy content, który trafi przy okazji również na PC.

GTA 5 wraz z trybem GTA Online coś nie mogą się z nami rozstać i gdy spora rzesza fanów serii sądziła, że wraz z nadejściem PS5 i Xbox Series X przywitamy GTA 6, deweloper zapowiedział… piątkę na nową generację. Zwiastun gry w wersji rozszerzonej pokazano w trakcie czerwcowego The Future of Gaming. Filmik przypominamy poniżej. Teraz wydawca marki, firma Take-Two Interactive, podaje kolejne wieści dotyczące rozwoju sieciowego modułu, które jednych ucieszą, a innych zasmucą.

GTA Online – ekskluzywna zawartość na PS5, Xbox Series X i PC

Podczas konferencji dotyczącej wyników finansowym firmy Take-Two Interactive potwierdzono, że wersja GTA Online przeznaczona dla next-genów będzie wyposażona w ekskluzywną zawartość, która trafi także na PC. Nie ujawniono, o co dokładnie chodzi, lecz można spodziewać się tego, że po prostu gra będzie wspierana większymi aktualizacjami i rozszerzeniami tylko na wspomnianych platformach. Powtórzy się wówczas sytuacja, jaką widzieliśmy kilka lat temu, kiedy to Rockstar przestał wspierać GTA Online na konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Przypominamy, że GTA Online zadebiutuje na PS5 i Xbox Series X w drugiej połowie 2021 roku jako samodzielny produkt, a więc niepołączony z GTA 5. Kultowa gra doczeka się szeregu ulepszeń technicznych, wizualnych i poprawionej wydajności, aby w pełni wykorzystać najnowszy sprzęt, dzięki czemu gra będzie piękniejsza i bardziej responsywna niż kiedykolwiek – tłumaczy Rockstar.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się