GTA Online – weekendowe atrakcje od Rockstar

Na co możemy liczyć, odwiedzając w najbliższych godzinach Los Santos?

Rockstar w zasadzie co tydzień ma dla swoich fanów jakąś zachętę do odpalenia GTA Online. Co tym razem przygotowano? Na początek deweloper proponuje udział w serii wyścigów kaskaderskich, która zawiera 15 wyścigów kaskaderskich stworzonych przez Rockstar, w tym Zjazd. Kto skusi się na udział w takich akcjach, zgarnie w ten weekend podwójne premie GTA$ i RP.

Taka sama nagroda czeka w tym czasie na osoby, które zamierzają pobawić się w trybie Wskrzeszenie. To najnowszy tryb adwersarza, w którym kluczowe są przetrwanie i ożywianie swoich sojuszników. Deweloper przypomina, że jeśli chcemy wziąć w nich udział, wystarczy na mapie ustawić punkt nawigacyjny na wściekle różowej ikonie wyścigu kaskaderskiego albo skorzystać z aplikacji Szybka akcja.

Dalej mamy zniżki 25% na jachty oraz inny asortyment z GTA Online:

  • Pojazdy wodne: Jachty Wodnik, Ryby i Orion | Nagasaki Dinghy
  • Modyfikacje pojazdów: Kuloodporne opony | Zawieszenie | Lakierowanie
  • Amunicja

Na koniec czeka nas szaleństwo w kolejnych wyścigach premium. Wyścig „Trzmiel” (dla Voltików Rocket) trwa do 10 kwietnia, a wyścig „Niezła tuba” (dla Ruinerów 2000) rozpocznie się 11 kwietnia i potrwa do 17 kwietnia. Jak zawsze, wyścigi premium zapewniają duże nagrody GTA$ dla 3 najlepszych kierowców oraz potrójne premie RP dla wszystkich uczestników.

Kto lubi pobijać rekordy czasowe, niech natomiast spróbuje sił w czasowej próbie tygodnia (do 10.04), którą jest obecnie „Droga 68”, a między 11-17 kwietnia dostępna będzie próba „Lotnisko”. Za pobicie wyznaczonego czasu otrzymamy solidne nagrody GTA$ i RP.

Źródło: Rockstar Games Social Club opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.