Rockstar świętuje wielkie nowości w GTA Online, gracze mogą wygrać nagrody

Zabawa kręci się jeszcze przez cały weekend.

Przypominamy, że do 18 grudnia trwa Tydzień końca świata #Doomsday w GTA Online. Takim oto sposobem studio Rockstar świętuje ostatnią aktualizację swojej gry, która jest naprawdę ogromna i obfita w atrakcje, z nowymi napadami na czele. Pamiętajcie, że tryb fabularny GTA V również skorzystał!

Poniżej wszystkie informacje na temat Tygodnia końca świata, które opublikowano na stronie Rockstar Games Social Club:

KONKURS SNAPMATIC #DOOMSDAY

Nieważne, czy eksplorujecie oceaniczne głębiny w Strombergu, czy siejecie zniszczenie w pełni uzbrojonym Thrusterem – rzucamy społeczności GTA Online wyzwanie, aby dzielić się w Social Club swoimi najlepszymi momentami ze Skoku na koniec świata w ramach konkursu Snapmatic #DOOMSDAY. Pięcioro najlepszych fotografów otrzyma za swój wysiłek po milionie GTA$. Zdjęcia można wykonać iFruitem bądź w edytorze Rockstar.

Zgłoszenia należy do poniedziałku 18 grudnia oznaczyć w Social Club tagiem #DOOMSDAY. Zapoznajcie się z oficjalnymi zasadami oraz zasadami zachowania prywatności, aby dowiedzieć się więcej na temat regulaminu.

GTA Online

PODWÓJNE WYPŁATY GTA$ DLA OCHRONIARZY I PARTNERÓW ORAZ WYPRZEDAŻ W AMMU-NATION

Wykonanie Skoku na koniec świata wymaga dyscypliny i motywacji. Utrzymajcie wysokie morale w drużynie dzięki podwójnym wypłatom GTA$ dla ochroniarzy i partnerów w trybie gry swobodnej, które potrwają do 18 grudnia.

Twoja ekipa będzie ciągle uzbrojona po zęby i gotowa na każde wyzwanie dzięki zniżce 25% w Ammu-Nation na poniższy asortyment:

  • SMG
  • Pistolety
  • Strzelby
  • Karabiny snajperskie
  • Karabiny maszynowe
  • Pancerze
  • Materiały wybuchowe i broń miotaną
  • Luksusowe zdobienia

LOTERIA KOŃCA ŚWIATA W SOCIAL CLUB

Loteria końca świata w Social Club oznacza imponujące nagrody dla pięciorga szczęśliwców, m.in. czapkę z kamuflażem Merryweather Securityczarną koszulkę Merryweatherkoszulkę polo Merryweatherbluzę z kapturem GTA Vczarną koszulkę z kamuflażem Rockstartermoczuły kubek Merryweatherpamięć USB w kształcie sztabki złota z GTA Vmagnes GTA V oraz chromowaną zapalniczkę Zippo GTA V. Zapraszamy do udziału na stronie wydarzeń Social Club do poniedziałku 18 grudnia.

HARMONOGRAM WYŚCIGÓW PREMIUM I PRÓB CZASOWYCH

Walczcie o poważne nagrody GTA$ i RP w wyścigach kaskaderskich premium i próbach czasowych:

  • Kaskaderski wyścig premium – „Wybrzeże” (dla superaut)
  • Próba czasowa – „Na szczyt Chiliad”

Wyścigi premium można uruchamiać za pomocą aplikacji Szybka akcja w telefonie oraz wchodząc w żółty wyzwalacz na Legion Square. Trzej najlepsi kierowcy dostaną nagrody GTA$, a wszyscy uczestnicy mogą liczyć na potrójne premie RP. Aby wziąć udział w próbie czasowej, wystarczy wyznaczyć odpowiedni punkt nawigacyjny na mapie i wjechać w fioletowy wyzwalacz. Pobijcie ustalony czas i zgarnijcie premię GTA$ i RP. Potrwają do 18 grudnia.

Źródło: Rockstar Games Social Club

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.