Oto legalny sposób na wykonanie sekretnej misji w GTA Online

Oto legalny sposób na wykonanie sekretnej misji w GTA Online
Newsy PC PS4 XOne

W zeszłym tygodniu internet obiegła wiadomość o odnalezieniu świetnej misji w GTA Online, która nazywa się Alien Egg Supply Run. Podczas zadania kradniemy jajo kosmitów, które musimy następnie przewieźć do naszego bunkra.

Początkowo wydawało się, że misja Alien Egg Supply Run jest zablokowana dla graczy i można otrzymać do niej dostęp jedynie po modyfikacji plików GTA Online, jak zresztą ją odnaleziono.

Teraz wyszło na jaw, że istnieje sposób, by zagrać w misję z UFO w GTA Online legalnie, a więc bez bawienia się w programistę. Żeby się do niej dostać, należy jednak mocno się postarać.

Sposób na wykonanie Alien Egg Supply Run jest następujący (dzięki vg247): Należy dokonać 601 sprzedaży w DLC Gunrunning, a następnie rozpocząć dostawę w godzinach od 21:00 do 23:00.

Wówczas otrzymamy zadanie z UFO, które będziemy mogli wykonać tylko jeden jedyny raz.

Jak odkryto misję z UFO w GTA Online?

Po premierze GTA V zauważono tajemnicze ryciny blisko góry Mt. Chiliad, a przez kolejne lata Rockstar dolewał oliwy do ognia, dając graczom nowe tropy w ramach licznych aktualizacji. Społeczność analizowała, szukała i snuła teorie odnośnie całej sprawy, a teraz nastąpił w niej istny przełom.

Po zaaplikowaniu do GTA Online dodatku Dozbrojenie, grupie rozpracowującej zagadkę udało się uruchomić specjalną misję w GTA Online, która doprowadziła do spotkania z obcą cywilizacją. Podczas zadania należy ukraść jajo kosmitów i przetransportować je do własnego bunkra. Oczywiście na drodze gracza stają zielone ludziki, lecz bardzo łatwo się ich pozbyć.

Powstaje oczywiście pytanie – czy to wszystko? Lider grupy odpowiedzialnej za znalezisko ma nadzieję, że owa misja to dopiero początek czegoś wielkiego i oby miał rację. Atak obcych na Ziemię byłby czymś niesamowitym! Szkoda tylko, że wszystko to w ramach GTA Online, a nie fabularnego dodatku do GTA V.

Możliwe jednak, że zagadka została rozwiązana i na tym koniec. Odpalajcie poniższy materiał, przewijając najlepiej od razu na 5:30.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie