GTA Online – Rockstar zaprasza na kolejne premie i atrakcje

GTA Online – Rockstar zaprasza na kolejne premie i atrakcje
Newsy PC PS4 XOne

Zobaczcie, jakie bonusy i wydarzenia specjalne czekają na graczy w tym tygodniu.

Rockstar zachęca do odpalenia GTA Online kolejnymi atrakcjami, które zobaczymy w grze od 16 do 22 września. Będą podwójne premii GTA$ i RP za akcje spadochronowe i tryb adwersarza Strefa zrzutu, spore obniżki na pojazdy wojskowe oraz techniczne w Warstock Cache & Carry, a do tego tańsze usługi u Merryweather.

To jednak nie koniecc – kupimy również taniej opancerzoną Kurumę oraz zaoszczędzimy trochę grosza w Ammu-Nation. Na deser specjalny wyścig kaskaderski premium.

Chcecie poznać szczegóły? Wszystkie zostały przedstawione na stronie Rockstar Games Social Club:

PODWÓJNE PREMIE GTA$ I RP ZA SKOKI SPADOCHRONOWE I TRYB STREFA ZRZUTU

Jeśli lubicie manewrować pomiędzy punktami w tradycyjnych skokach spadochronowych lub bronić swojego terenu w Strefie zrzutu, to zapraszamy w tym tygodniu do skorzystania z podwójnych premii GTA$ i RP za wszystkie odmiany tych trybów. Jeśli chcecie od razu wskoczyć do akcji, przygotowaliśmy specjalną listę gier z podwójnymi premiami, która zawiera:

Skok: O jeden grzbiet za daleko | Strefa zrzutu I | Skok: Nocny skok | Strefa zrzutu IV

Wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami, które pojawią się na ekranie wczytywania GTA V. Można też wybrać listę w sekcji listy gier Rockstar w menu pauzy. Możecie również stworzyć własną listę, zaznaczając akcję w Social Club, a następnie korzystając z zakładki Online w menu pauzy.

WSZYSTKO W WARSTOCK CACHE & CARRY ZA POŁOWĘ CENY

Właściciele Warstock Cache & Carry obniżają w tym tygodniu swoje ceny o 50%. Jeśli chcecie pojeździć jakąś terenówką, polatać uzbrojonym śmigłowcem po niezbyt przyjaznym niebie czy zdewastować wrogów czołgiem Rhino, bez wydawania oszczędności swojego życia, to zajrzyjcie na stronę Warstock.

50% ZNIŻKI NA USŁUGI MERRYWEATHER

Tkwicie w korku? Sięgnijcie po pomoc paramilitarnych doradców z Merryweather Security, którzy do czwartku oferują swoje usługi (m.in. zrzuty amunicji, transport łodzią i śmigłowcem, wezwanie najemników) za połowę ceny.

Resztę znajdziecie na stronie Rockstar Games Social Club oraz na poniższych grafikach:

GTA Online
GTA Online
GTA Online
GTA Online
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie