GTA Online prawdpodobnie dostanie DLC z motocyklami

To jeden z najbardziej wyczekiwanych dodatków do sieciowego GTA Online.

Wygląda na to, że wkrótce w GTA Online wyląduje nowe DLC związane z motocyklami. Jeden z fanów gry o pseudonimie TezFunz sprawdził dokładnie pliki produkcji i znalazł tam takie, które mają nazwy związane z jednośladami. To może sugerować, że Rockstar w najnowszych aktualizacjach zaszył już pliki z nowego dodatku. Poniżej publikujemy zrzut ekranu z ich nazwami.


gta_biker_scripts_dlc

TezFunz twierdzi też, że gb w nazwach plików może oznaczać nowe misje CEO i VIP, tak samo jak było to w przypadku poprzednich dodatków. Gracze, którzy zarejestrują się jako CEO lub VIP w GTA Online mają specjalne przywileje i mogą wydawać innych graczom polecenia w trakcie zadań. Nowe skrypt mogą oznaczać, że aktualizacja wdroży też nowe motocykle lub misje związane z motocyklowymi gangami (biker_initiation). Inne pliki zdają się sugerować także nowe nieruchomości jak chociażby garaże na motocykle. Spodziewamy się również nowych ubrań dla graczy oraz tatuaży.

Warto podkreślić, że TezFunz już wielokrotnie pokazał swoje umiejętności związane z szukaniem informacji w skryptach gry GTA. To dzięki niemu przed premierą dodatków Lowriders, Rhino Hunt oraz Halloween dowiedzieliśmy się, że będą wydane przez Rockstar.

GTA Online – nowe DLC w klimatach TrackMania

12 lipca w GTA Online pojawiło się nowe DLC o nazwie Karkołomne Wyczyny, wprowadzając do gry wyścigi kaskaderskie na masową skalę nad wieżowcami Los Santos i między zdradliwymi łopatami wirników elektrowni wiatrowej Ron Alternates. Jak czytamy na stronie Rockstar, na nowych trasach pojazdy mkną do góry nogami po olbrzymich pętlach i w tubach, wyskakują na dopalaczach z ramp, zmieniają w locie trasy i przelatują przez olbrzymie płonące okręgi.

GTA Online zostało wzbogacone również o nowe superauta, samochody sportowe, motocykle, sprzęt motocrossowy, stroje wyścigowe, kaski i inne gadżety.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

76 Shares
Share76
+1
Tweet