GTA Online – nowy motocykl Pegassi Esskey już w grze

GTA Online – nowy motocykl Pegassi Esskey już w grze
Newsy PC PS4 XOne

Klasyka.

Rockstar dodaje do GTA Online kolejną maszynę na dwóch kółkach, która jest dostępna w grze od kilkunastu godzin. Żeby zdobyć to cacko, należy udać się do Southern San Andreas Super Autos.

Przedstawiamy motocykl Pegassi Esskey, który zaprojektowano z myślą o wzbudzaniu wśród hipsterów uczucia nostalgii. Pegassi Esskey może się pochwalić klasyczną stylizacją imitującą rzemieślnicze wykonanie i jest idealnym wyborem dla brodatych mieszkańców Los Santos, którzy są zbyt modni, by sięgać po coś nowoczesnego – czytamy na stronie Rockstar Games Social Club.

Poniżej wrzucamy oficjalną grafikę Pegassi Esskey oraz filmik pokazujący dostosowywanie motocykla do własnych preferencji.

Pegassi Esskey
Pegassi Esskey

Oto jak naprawdę sprzedaje się GTA V

Jeden z największych wydawców na świecie przedstawił na początku listopada najnowszy raport finansowy, w którym pokazał przy okazji globalną sprzedaż swoich największych marek. Jeśli chodzi o GTA V to w sumie dostarczonych zostało do sklepów ponad 70 mln kopii. Fakt, że gra ma już kilka lat, nie przeszkodził temu, aby nawet po premierze produkcja nadal sprzedawała się rewelacyjnie. Wszystko za sprawą trybu GTA Online, który generuje ogromne zyski.

Take-Two podaje, że Mafii III w sumie rozesłano do sklepów 4,5 mln kopii – mowa o pierwszym tygodniu od premiery. Taką samą liczbę sztuk Take-Two sprzedało w przypadku NBA 2K17 (gra jest dostępna od września tego roku). Świetny wynik przypadł dla całej serii Civilization – w sumie dostarczono do sklepów 37 mln sztuk.

Take-Two w ostatnim kwartale zarobiło o 21 procent więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku (Q2 2017 zakończył się dla firmy 30 września). Największym motorem napędowym zysku w tym czasie było GTA V, GTA Online, BioShock: The Colletion oraz XCOM 2. Również część cyfrowa ma się dobrze. Tutaj firma zanotowało zysk 14 procent.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie