Rockstar zapłacił grubą kasę za pięć screenów

Są również nowe premie w GTA Online.

Kilka godzin temu publikowaliśmy pełną listę zmian po polsku odnośnie niedawnego patcha 1.40 do GTA V. Wraz z nim w GTA Online pojawiły się bunkry, a studio Rockstar zorganizowało konkurs na najlepsze screeny uchwycone w dodatku Dozbrojenie.

Dzisiaj możemy spojrzeć na zwycięskich pięć obrazków, za które Rockstar wypłaciło ich autorom po 1 000 000 GTA$. Który podoba się Wam najbardziej?

Jednocześnie ogłoszono kolejną porcję zniżek i atrakcji w GTA Online, które tak oto opisano na stronie Rockstar Games Social Club:

NOWE PREMIE GTA ONLINE: ZALOGUJCIE SIĘ, ABY ZDOBYĆ CZARNĄ KOSZULKĘ Z LOGO HAWK & LITTLE

GTA Online
GTA Online

Od dzisiaj za zalogowanie do GTA Online możecie otrzymać czarną koszulkę z logo Hawk & Little. Oprócz tego przedłużamy dostępność niebieskich i czerwonych koszulek R* rocznik 1998, więc wpadajcie do GTA Online przed czwartkiem 29 czerwca i zaklepcie po jednej sztuce dla siebie.

NOWE ZNIŻKI W WARSTOCK, AMMU-NATION I NIE TYLKO

Dobre wsparcie z powietrza jest konieczne, jeśli ktoś chce zostać królem zbrodni. Valkyrie zawiera montowane z boku karabiny obrotowe obsługiwane przez pasażerów oraz granatnik dla drugiego pilota, więc zapewnia dość siły ognia, aby zestrzelić każdy pościg oraz wspomóc bezpieczny transport cennych ładunków. Jeśli jednak wolicie zasuwać po bezdrożach, to polecamy Coil Brawlera. Do 29 czerwca oba te pojazdy dostępne są w obniżonej o 25% cenie.

  • Valkyrie (śmigłowiec) – zniżka 25%
  • Coil Brawler (terenówka) – zniżka 25%

Przywódcy organizacji przestępczych wiedzą, że korona na głowie niesie ze sobą ryzyko. Mamy dla Was trzy zniżki, które pomogą obronić się przed zabójcami. Śmiejcie się w twarz niedoszłym zamachowcom dzięki zniżce 25% na poniższy asortyment:

  • Pancerze – zniżka 25%
  • Opancerzenie pojazdów – zniżka 25%
  • Kuloodporne opony – zniżka 25%

HARMONOGRAM WYŚCIGÓW PREMIUM I PRÓB CZASOWYCH

Poprawcie stan swojego konta w banku Maze dzięki nadchodzącym wyścigom premium i próbom czasowym:

20 – 26 czerwca:

  • Wyścig pojazdów specjalnych premium – „Kanał burzowy” (dla Blazerów Aqua)
  • Próba czasowa – „Od początku do końca”

27 czerwca – 3 lipca:

  • Wyścig premium – „Kręcioł” (dla superaut)
  • Próba czasowa – „Fort Zancudo”

Aby wziąć udział w wyścigu premium, należy skorzystać z aplikacji Szybka akcja w telefonie lub wejść w żółtą koronę na Legion Square. Trzej najlepsi uczestniczy dostaną wysokie nagrody GTA$, a sam udział przynosi potrójne premie RP. Aby wziąć udział w próbie czasowej, wyznaczcie punkt nawigacyjny na mapie i wjedźcie w fioletową koronę. Pobijcie wyznaczony czas, a zgarniecie premię GTA$ i RP.

W tym tygodniu z poziomu ekranu wczytywania dostępna jest seria akcji w bunkrze, czyli lista gier z trybami adwersarza zawierająca klasyczne tryby PvP, takie jak Naboje na wagę złota, Oprawca czy Kolos, rozgrywane w ciasnych, podziemnych pomieszczeniach bunkra w hrabstwie Blaine. Aby uruchomić tę serię z poziomu gry, wystarczy wyznaczyć punkt nawigacyjny na jednej z ikon serii na mapie w grze i wejść w żółtą koronę.

Źródło: Rockstar Games Social Club, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.