Rockstar ma kolejne niespodzianki dla fanów GTA Online

Rockstar ma kolejne niespodzianki dla fanów GTA Online
Newsy PC PS4 XOne

GTA Online zostaje uzupełnione o kolejny samochód – Ocelot ArdentSzaleni naukowcy z Ocelota wracają z kolejną mechaniczną bestią: Ardentem. Ich najnowsze cacko jest wybitnie eleganckie i jednocześnie wyjątkowo brutalne – pozwala pobawić się staromodnymi montowanymi z przodu karabinami maszynowymi, a siłę ognia łączy z retroestetyką. Z klasą rozpaćkaj wrogów na miazgę. Zapraszamy już dziś do Warstock Cache and Carry – zachęcają twórcy gry na stronie Rockstar Games Social Club.

Ponadto do 28 sierpnia możemy dodatkowo obłowić się w kasę oraz doświadczenie. Podwójne GTA$ czekają na graczy w dowolnych bunkrowych trybach adwersarza, od Kolosa do Wskrzeszenia. W wybuchowym trybie adwersarza Zawrotna zemsta też możecie w tym okresie zgarnąć podwójne premie GTA$ i RP.

Dodatkową kasę można zarobić, kradnąc egzotyczne auta w misjach sprzedaży pojazdów eksportowych, które także przynoszą podwójne zyski. Jeśli nie mamy jeszcze swojego magazynu pojazdów, w tym tygodniu kupimy go z 25% rabatem. Naukowcy będą natomiast pracować jeszcze ciężej, a prędkość badań i produkcji zostaje zwiększona o 25%.

To jednak nie wszystko. Maze Bank Foreclosures oferuje zniżkę 25% na bunkier przy Smoke Tree, a Dynasty 8 oferuje zniżki 25% na wszystkie biura. Taki sam rabat otrzymamy przy kupnie pojazdów:

  • Voltic Rocket
  • Cognoscenti 55
  • Schafter LWB

Na koniec nowy wyścig premium i próba czasowa, które potrwają do 28 sierpnia:

  • Wyścig premium pojazdów specjalnych – „Puls” (dla Voltików Rocket)
  • Próba czasowa – „Od wybrzeża do wybrzeża”

Wyścigi premium można uruchamiać za pomocą aplikacji Szybka akcja w telefonie oraz wchodząc w żółty wyzwalacz na Legion Square. Trzej najlepsi kierowcy dostaną nagrody GTA$, a wszyscy uczestnicy mogą liczyć na potrójne premie RP. Aby wziąć udział w próbie czasowej, wystarczy wyznaczyć odpowiedni punkt nawigacyjny na mapie i wjechać w fioletowy wyzwalacz. Pobijcie ustalony czas i zgarnijcie premię GTA$ i RP.

Źródło: Rockstar Games Social Club, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie