Darmowy gadżet od Rockstar i kolejne atrakcje w GTA Online. Dobry czas na kupno bunkra!

Rockstar dotrzymuje tradycji…

… i przedstawia kolejne atrakcje utrzymujące graczy przy GTA Online. Czym tym razem kusi deweloper?

Na początek dostajemy możliwość ulepszenia wewnątrz MCO swoich pickupów Insurgent do wersji niestandardowej, aby dodać im nieco więcej siły ognia w postaci działka obrotowego kaliber 50, min zbliżeniowych i nie tylko. Naukowcy już czekają, aby odblokować cały wachlarz bezlitosnych ulepszeń. Wasz nowy pojazd osobisty pomieści aż 8 pasażerów, więc z łatwością stanie się najniebezpieczniejszym wozem w Waszej flocie – czytamy na stronie Rockstar Games Social Club.

GTA Online

Kto chce zdobyć nieco więcej doświadczenia i kasy mniejszym wysiłkiem, powinien zainteresować się trybem Żądza władzy, który aż do 7 sierpnia zapewnia podwójne premie GTA$ i RP. Takie same profity zdobędziemy za tryb Linia śmierci oraz wykonywanie mobilnych operacji, które możemy rozpocząć odwiedzając centrum dowodzenia lub swoje mieszkanie w MCO.

Kto jeszcze nie otworzył bunkra, może natomiast skorzystać z promocji:

  • Bunkier na gospodarstwie – zniżka 30%
  • Bunkier przy Smoke Tree – zniżka 25%
  • Bunkier w Grapeseed – zniżka 10%

Dalej obowiązuje też  zniżka 25% na odnawianie i ulepszanie bunkra, które znacznie przyspieszy produkcję. Taniej o 1/4 kupimy też pojazdy Grotti X80 Proto i Ocelot Lynx – wystarczy zajrzeć do Legendary Motorsport. Ponadto do 7 sierpnia obowiązuje zniżka 25% na wszystkie garaże.

Kto chce natomiast zdobyć darmową koszulkę Knuckleduster Pocket (Bandycka z kieszenią), dostanie ją za samo zalogowanie do GTA Online (trzeba to zrobić do 7 sierpnia).

GTA Online

Na koniec wyścigi.

W najnowszych wyścigach premium i próbach czasowych można do 7 sierpnia zgarnąć jeszcze więcej GTA$ i RP.

  • Wyścig premium –  „Cel” (dla Ruinerów 2000)
  • Próba czasowa – „Up N Atom”

„Cel” można uruchomić za pomocą aplikacji Szybka akcja w telefonie oraz wchodząc w żółty znacznik na Legion Square. Trzej najlepsi kierowcy dostaną duże nagrody GTA$, a wszyscy uczestnicy mogą liczyć na potrójne premie RP. Chcecie spróbować swoich sił w próbie czasowej? Wystarczy wyznaczyć odpowiedni punkt nawigacyjny na mapie i wjechać w fioletowy znacznik. Pobijcie ustalony czas i zgarnijcie premię GTA$ i RP.

Źródło: Rockstar Games Social Club, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.