Pomysły się nie kończą. Tym razem ciekawa innowacja w GTA Online

Rockstar zapowiada kolejną aktualizację, oglądajcie screeny.

Kiedy GTA V wraz z sieciowym trybem GTA Online pójdą w odstawkę? Raczej nie prędko (na końcu wiadomości mocny argument, czyli wyniki sprzedaży), dlatego deweloperzy co chwilę częstują graczy nową zawartością.

W czerwcu otrzymamy kolejny darmowy dodatek zatytułowany Gunrunning, który pozwoli nam zająć się przemytem broni. DLC przyniesie ze sobą naprawdę ciekawą nowość. A będą nią – podziemne bunkry! Na razie Rockstar nie podaje zbyt wielu szczegółów ani konkretnej daty premiery DLC informując jedynie, że na wszystko przyjdzie pora.

Wiadomo jedynie, że gracze będą mogli kupić sobie własny bunkier, a tych ma byś sporo rozsianych po Los Santos i Blaine County. To podziemne siedziby, w których przechowamy nielegalny towar, pojazdy oraz nasz cały ekwipunek. W bunkrze będziemy mieli m.in. własną strzelnicę oraz centrum rozwoju, dzięki któremu stworzymy sprzęt wojskowy.

Na jednym ze screenów pokazano kołowy transporter opancerzony, który nie tylko może się poszczycić wyrzutnią rakiet na dachu, lecz również możliwością pływania. Inny obrazek pokazuje też udoskonalone i obładowane bronią auto Tampa. Rockstar dodaje, że będziemy mogli zmodyfikować także broń podręczną.

Czekamy na więcej szczegółów i zapraszamy do galerii:

Kolejny dowód na to, że GTA V to prawdziwa żyła złota

Take-Two podało najnowsze wyniki sprzedaży gier z całego swojego portfolio. Największym zainteresowaniem cieszy się GTA V od Rockstar Games, którego udało się dostarczyć do sklepów ponad 80 mln sztuk. To rewelacyjny wynik do którego trudno będzie dojść jakiejkolwiek innej grze.

Mafia III rozeszła się w liczbie 5 mln sztuk, a NBA 2K17 8 mln. Civilization VI dostarczono do sklepów 2 mln sztuk (chociaż cała seria może pochwalić się liczbą 40 mln dostarczonych do sklepów egzemplarzy).

Jak widać Take-Two nie może narzekać, ale też nie da się ukryć, że głównym motorem napędowym sprzedaż gier tego wydawcy, jest produkcja od Rockstar Games.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.