Specjalna akcja “napadowa” w GTA Online wystartowała

Dobry argument, by wykonać kolejny skok na bank?

Rockstar lubi rozdawać graczom wirtualną kasę, w zasadzie bez przerwy organizując weekendy z podwójnym GTA$ oraz doświadczeniem. Tym razem padło na Napady!

W tym tygodniu macie szansę zgarnąć podwójne premie GTA$ i RP za wykonywanie napadów w GTA Online. Od 9 do 15 maja wszystkie pięć z tych wieloetapowych kooperacyjnych misji będzie zapewniać jeszcze bardziej lukratywny łup – czytamy na stronie Rockstar Games Social Club.

Deweloper przypomina też informacje o każdym z napadów:

  • Napad na Fleeca – Udowodnijcie, że jesteście ekipą z prawdziwego zdarzenia, i obrabujcie mały oddział banku Fleeca przy Western Highway. Wybadajcie teren, załatwcie wóz do ucieczki, a potem zgarnijcie kasę i zwiejcie bez szwanku.
  • Ucieczka z więzienia – Wydobądźcie wartościowego więźnia z zakładu karnego Bolingbroke. Aby go uwolnić, będziecie potrzebowali autobusu więziennego oraz przemytniczego samolotu. Aby osadzonemu nie zepsuł się humor, wyrównajcie rachunki z przeszłości i sprowadźcie jego samochód.
  • Napad na Humane Labs – Udajcie się do tajnej placówki badawczej i wykradnijcie z niej dane. Zdobądźcie ładunek EM i wprowadźcie go na teren ośrodka, załatwcie kody do laboratorium oraz śmigłowiec bojowy. Następnie połowa drużyny zaatakuje laboratorium, a druga połowa będzie powstrzymywać ochronę.
  • Seria A: Fundusze – Pomóżcie drobnemu dilerowi zdobyć towar potrzebny do rozkręcenia poważnego biznesu. Rozłóżcie na łopatki jedną z największych narkooperacji w stanie i przejmijcie towar, a następnie ubijcie gruby interes.
  • Napad na Pacific Standard – Wtargnijcie do głównego oddziału jednego z największych banków w kraju. Znajdźcie transponder i dostrójcie go do sygnału zabezpieczeń, aby zneutralizować pojemniki z farbą. Zdobądźcie wyposażenie hakerskie, motocykle do ucieczki i ładunki termiczne, a następnie uderzcie na bank i zwiejcie z fantami.

Co jeszcze? Wciąż można zbierać podwójne GTA$ i RP za zlecenia klubowe oraz za dostawy ładunków specjalnych. Nadal obowiązuję zniżki 25% na wybrane pojazdy i nie tylko.

Źródło: Rockstar Games Social Club, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.