Takie gry najchętniej kupują Polacy

Sprawdźcie zestawienie.

Znamy listę najchętniej wybieranych przez Polaków gier multimedialnych, książek, filmów i płyt. Największe hity ubiegłego roku zostały nominowane do Bestsellerów Empiku 2017 – po pięć najgorętszych tytułów w każdej kategorii. Lista powstała w oparciu o wybory dokonane przez ponad 30 milionów odbiorców. Zwycięzców tego plebiscytu kulturalnego w Polsce poznamy już 6 lutego podczas gali transmitowanej w TVN.

Lista pretendentów do Bestsellera Empiku to wypadkowa kulturalnych wyborów dokonywanych przez klientów salonów Empik w całej Polsce oraz sklepu internetowego empik.com. To elitarne grono tych, którzy w 2017 roku potrafili podbić serca największej liczby odbiorców w naszym kraju. Każdy zakup to de facto jeden głos oddany w plebiscycie. Nagrody zostaną przyznane w 11 kategoriach, m.in. literatura polska, literatura faktu, muzyka zagraniczna, film dla dzieci czy gra.

Każdy zakup to de facto jeden głos oddany w plebiscycie. Nagrody zostaną przyznane w 11 kategoriach, m.in. literatura polska, literatura faktu, muzyka zagraniczna, film dla dzieci czy gra. Poniżej przedstawiamy listę nowminowanych w kategorii gra. Co sądzicie o tych produkcjach?

Gra:
„FIFA 18” – Electronic Arts Polska
„Ghost Recon Wildlands” – Ubisoft
„Lego Worlds” – Cenega S.A.
„Star Wars Battlefront 2” – Electronic Arts Polska
„The Sims 4: Psy i koty” – Electronic Arts Polska

Źródło: Empik

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.