Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gran Turismo 7 na PS5? Sony rejestruje kolejne znaki towarowe

Przypadek czy nie, że tuż przed anulowanym pokazem gier na PS5 Japończycy zarejestrowali logo i znak towarowy Gran Turismo?

Sony miało przeprowadzić pierwszy pokaz gier na PS5 w dniu 4 czerwca, lecz wydarzenie zostało anulowane ze względu na zamieszki w Stanach Zjednoczonych. W tle tych wydarzeń zauważono ciekawy ruch Sony, który może ujawniać, jaką grę m.in. mieliśmy zobaczyć w zeszłym tygodniu. A mowa o Gran Turismo 7 na PS5.

Gran Turismo 7 na PS5 to kwestia czasu

Nie wiadomo, pod jaką nazwą pojawi się nowa odsłona Gran Turismo na PS5, lecz to, że powstaje, jest pewniakiem. Podejrzewamy, że może to być jedna ze startowych gier na next-gena, a zapowiedź tytułu zobaczymy wkrótce. Można dojść do takich wniosków po tym, jak Sony zarejestrowało 3 czerwca, czyli tuż przed anulowanym pokazem gier na PlayStation 5, trzy nowe znaki towarowe: Gran Turismo, logo GT oraz logo Polyphony Digital. Rejestracji dokonano w Argentynie:

Gran Turismo

Nowe Gran Turismo na pewno będzie chciało pokazać moc PS5, zatem liczymy na prawdziwe wizualne fajerwerki!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się