Jeśli lubicie promocje, lepiej nie pominąć nowej wyprzedaży na GOG. Jest też gra za darmo

Gra za darmo i nowa wyprzedaż na GOG.com. Halloweenowe oferty
Newsy PC

Na GOG-u wystartowała nowa promocja, tym razem skupiająca się wokół halloweenowych obniżek. To gra do odebrania jest gra za darmo!

GOG.com wystartował z nową wyprzedażą. Po ofertach od PlayStation oraz nowego wydarzenia na Steam przyszła pora na Halloween właśnie na GOG-u! Tym razem możemy mówić o bardzo atrakcyjnej ofercie. Przeceniono mnóstwo gier i nie dotyczy to wyłącznie horrorów, choć z pewnością ich fani mogą cieszyć się najbardziej. Główną stronę promocji znajdziecie w tym miejscu.

Gra za darmo i halloweenowa wyprzedaż

Wśród najciekawszych okazji chyba trzeba wymienić Cyberpunka 2077, który przeżywa drugą młodość. Grę obecnie kupimy za 99,49 zł i jest to naprawdę dobra okazja, jeżeli jeszcze nie próbowaliśmy swoich sił w mrocznym świecie przyszłości. Kolejnym wielkim hitem w dobrej cenie jest Divinity: Original Sin II w „definitywnej” edycji za 64,79 zł. Oprócz tego praktycznie wszystkie gry ze świata Wiedźmina (z czego pierwsza jest darmowa!). Fani horrorów też znajdą coś dla siebie, przecież to Halloween.

F.E.A.R. Platinum wyceniono na 5,19 zł, co wydaje się śmieszną ceną za tak kultową produkcję, która i dziś nieźle się trzyma. Alien: Isolation Collection kosztuje 45,99 zł, a to przecież genialna gra grozy. Za ledwie 99 groszy dostaniemy stareńkie, ale wciąż świeżutkie fabularnie Curse: The Eye of Isis. Nie mogę nie polecić mojego ukochanego The Evil Within 2 (za 18,59 zł!), kultowego The Suffering (10,19 zł), Blood: Fresh Supply za 12,19 zł czy wciąż genialnego Alana Wake’a (13,49 zł). W razie czego dostępna jest też obniżka na pierwszą część The Evil Within w kompletnej edycji – marne 22 złote. Dobre okazje, nie ma co!

Prócz tego wszystkiego dostępna jest też nowa gra za darmo. Tym razem padło na Genesis Alpha One Deluxe Edition, czyli ciekawie wyglądającego roguelike’a FPP w konwencji horroru science-fiction. Tytuł odbierzemy tutaj.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie