Kapitalna gra za darmo na PC. Rewolwery, dubeltówki i… szczur z dynamitem

Gra za darmo na Steam na zawsze! | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Chętni złapać za rewolwer i jako zbiegły niewolnik przedrzeć się przez pustynię, zmierzając z Meksyku do Teksasu? Gra za darmo jest rozdawana przez jeden ze sklepów.

Jest kolejna okazja, by zaopatrzyć się w coś za free. Gra za darmo na PC jest rozdawana przez Fanatical. Sklep rozrzuca klucze Steam na bardzo dobrze oceniany tytuł w klimacie Dzikiego Zachodu.

Gra za darmo12 Is Better Than 6 czeka do odebrania

Fanatical oferuje grę za darmo i żeby ją dostać, należy jedynie wyrazić na stronie sklepu zgodę na otrzymywanie newslettera. Kto chętny, poniżej znajdzie link do darmoszki:

2 Is Better Than 6 to połączenie dwuwymiarowej strzelanki top-down za skradanką. Grę wydano na PC w 2015 roku, jednak ze względu na przyjęty styl graficzny, w ogóle się nie zestarzała. Co więcej, tytuł jest warty polecenia i posiada bardzo pozytywne opinie na Steam. Z ponad 3,3 tys. recenzji, aż 83 proc. graczy poleca wpaść na Dziki Zachód.

Fabułę można ograć w jednym zdaniu. Jest rok 1873, a my jako zbiegły niewolnik podróżujemy z rodzinnego Meksyku do dalekiego Teksasu. Deweloper zwraca uwagę na oryginalną mechanikę strzelania. Musimy najpierw naciągnąć kurek rewolweru za pomocą jednego przycisku, by móc strzelić przy pomocy innego przycisku.

W grze znajdziemy autentyczne bronie z epoki, jak winchestery, dubeltówki, rewolwery i kartaczownice Gatlinga. Ale nie wszystko jest na poważnie. Taki szczur z dynamitem, rzucony przed siebie, sam pobiegnie do wroga i wysadzi go w powietrze.

Twórcy gry podkreślają, że klimat Dzikiego Zachodu potęgują prawdziwe miejsca i miasteczka, duch pustyni i najbardziej zdesperowani bandyci. Odwiedzimy Austin, San Antonio, Albuquerque i Houston. Napotkamy na swojej drodze tanie salony, drogie kabarety, kolonie Indian i podróżujące karawany.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie