Gra Wiedźmin za darmo! Prezent od GOG.com

Gra Wiedźmin za darmo! Prezent od GOG.com
Gry za darmo Newsy PC

CD Projekt udostępnił właśnie Wiedźmina całkowicie za darmo. Wystarczy spełnić jeden prosty warunek.

Pierwsza część gry Wiedźmin w Edycji Rozszerzonej jest do pobrania za darmo na platformie GOG.com. Aby dodać grę do swojej biblioteki, wystarczy zapisać się na newsletter. Później gra pozostaje przypisana do konta już na zawsze.

Przypomnijmy, że pierwsza część Wiedźmina była przez chwilę dostępna za darmo w grudniu zeszłego roku na GOG.com. Jak widać, GOG.com za pomocą mocnej marki, stara się promować jak może.

Edycja Rozszerzona warta jest sprawdzenia, nie tylko jeśli w nią nie graliście. Otóż w porównaniu do zwykłej edycji, ta ma poprawione dialogi i scenki przerywnikowe, dodatkowy lepszy ekwipunek, a także poprawione niektóre drobne błędy oraz szybsze wczytywanie lokacji.

Cały czas jest to produkcja, w którą po prostu trzeba zagrać. Jeśli natomiast nie macie ochoty grać w grę sprzed 12 lat, to przynajmniej dodajcie ją do swojej biblioteki. Kto wie, kiedy nastanie dobry moment, aby odświeżyć swoją wiedźmińską wiedzę.

Tymczasem warto też sprawdzić najnowszą promocję na Wiedźmina 3: Dziki Gon. Produkcja jest dostępna za pośrednictwem PSN w ramach majowej wyprzedaży. Za grę zapłacimy teraz 38 zł, co jest naprawdę świetną okazją. Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie