Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

GoNNER i Offworld Trading Company za darmo w Epic Games Store. Za tydzień trzy gry

Od wczoraj możemy pobrać nowe gry w ramach akcji Epic Games. Tym razem są to GoNNER i Offworld Trading Company. Za tydzień dostaniemy Mutazione, Anodyne 2: Return to Dust oraz A Short Hike.

Po rozdaniu Kingdom Come: Deliverance i Assassin’s Creed: Syndicate Epic Games postanowiło trochę przystopować z rozdawaniem dużych gier, zamiast tego oferując w kolejnych tygodniach garść przyzwoitych indyków. I tak od wczoraj do kolejnego czwartku na platformie otrzymamy za darmo dwie mniejsze – ale za to całkiem interesujące – produkcje, a za tydzień od 17:00 będziemy mogli pobrać Mutazione, Anodyne 2: Return to Dust oraz A Short Hike. Tymczasem przyjrzyjmy się temu, co jest dostępne teraz.

GoNNER to  proceduralnie generowana platformówka z elementami gry typu roguelike. Gracz wciela się w bohatera o imieniu Ikk, którego głównym zadaniem jest przyniesienie prezentu dla ukochanej. W tych celach bohater wyrusza w niebezpieczną i pełną wyzwań podróż, pokonując przeciwników i inne wyzwania postawione przez twórców. Tytuł jest dość świeży – miał premierę 12 października 2016 na pecetach, w 2017 na Switchu i w kolejnym roku na PlayStation 4. Zainteresowanych darmową grą odsyłamy do jej stony w Epic Games Store.

Druga z gier, Offworld Trading Company, jest strategią ekonomiczną stworzoną przez głównego projektanta gry Civilization IV Sorena Johnsona. Lądujemy na Marsie, gdzie mamy za zadanie kontrolować firmę handlową, konkurując z innymi przedsiębiorstwami. Modernizujemy bazę i sprzedajemy wytwarzane przez nas produkty. Chodzi tu głównie o pozyskiwanie pieniędzy, bo są one w grze wartością kluczową – w końcu na Marsie musimy płacić nawet za powietrze dla naszego zespołu. Tytuł trafił na rynek 28 kwietnia 2016 roku w wersji na PC. Aby go dodać do swojej biblioteki za darmo, kliknijcie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się