God of War Ragnarok straciło jednego z bardzo ważnych twórców

God of War Ragnarok z fabularnym DLC? Reżyser ma gotową odpowiedź
Newsy

God of War Ragnarok powolutku zbliża się do premiery. Oczekiwania są spore, choć twórcy nie chcą jeszcze podawać dokładnej daty debiutu, co może budzić niepokój. Teraz zespół opuścił jeden z ważnych deweloperów.

Jett Schroff pracował nad God of War i God of War Ragnarok jako Gameplay Director. Deweloper ogłosił, że odchodzi z Santa Monica Studio. Nie wiemy, do jakiego zespołu dołączy w następnej kolejności.

Dziś żegnam się z Sony Santa Monica z emocjami miłości i wdzięczności. Jestem bardzo dumny z naszej pracy nad God of War i zostawiam kawałek mojego serca z tym, co zrobiliśmy od tamtej pory. Nie mogę się doczekać, aż świat zobaczy wszystko, co ma nadejść od tego zespołu. Będę za wami wszystkimi tęsknił.

– napisał Jett Schroff, były Gameplay Director w Sony Santa Monica, na Twitterze

Całość odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze. Deweloper został też pożegnany na Twitterze przez swoich współpracowników, w tym reżysera, Cory’ego Barloga.

Odejście tak ważnego członka zespołu mogłoby zmartwić fanów gry, gdyby była ona we wczesnym etapie rozwoju. God of War Ragnarok jest jednak najpewniej prawie ukończone i ma ukazać się w przyszłym roku. Myślę, że nie ma większych powodów do obaw.

Jeff Schroff pracował również wcześniej nad takimi tytułami jak Just Cause 3, Far Cry 3 oraz starszymi częściami cyklu FIFA. W PlayStation spędził aż 5 lat i 10 miesięcy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie