Nowy tryb trafi do God of War Ragnarok. Wielu fanów na niego czeka

God of War Ragnarok z oczekiwanym przez fanów trybem. Ale kiedy?
Newsy PS4 PS5

Praktycznie każda “większa” gra choć trochę zahaczająca o elementy RPG powinna posiadać tryb “Nowej Gry Plus”. God of War Ragnarok też go dostanie, ale potem.

Santa Monica Studio doskonale zdaje sobie sprawę, jak bardzo gracze pożądają trybu “Nowa Gra Plus”. Nie ma się co dziwić – w końcu nawet największe produkcje kiedyś się kończą, ale najwięksi fani chętnie spędziliby w nim jeszcze trochę czasu. I tak jak wiele innych pozycji, hitowe God of War Ragnarok też doczeka się tej opcji.

Twórcy gry na Twitterze podzielili się świetną informacją dla wszystkich, których zasmucił bądź wręcz oburzył brak “NG+”. Otóż tryb ten trafi do gry, ale dopiero na wiosnę 2023 roku. Także mamy mnóstwo czasu, aby przejść historię, zachować zapis w razie czego wykorzystać go, gdy tylko pojawi się nowa aktualizacja.

Deweloperzy mówią, że większą liczbą informacji podzielą się bliżej premiery. Na ten moment nie wiemy, czego dokładnie oczekiwać. W końcu poprzednia część również dostała tę nowość po paru miesiącach od debiutu. Tyle że wtedy dostaliśmy mnóstwo mniejszych lub większych zmian i nowości.

God of War z 2018 roku otrzymał tryb “NG+”, dzięki któremu można było rozpocząć grę od nowa ze zdobytymi umiejętnościami, bronią i atakami. To samo spotka także i Ragnarok. Poprzedniczka otrzymała jednak sporo innych zmian, w tym dodatkowe elementy personalizacji bohatera, a także dodatkowe ruchy dla wrogów, aby gracze znający produkcję aż tak się nie nudzili. Miejmy nadzieję, że nowy GoW także dostanie aż taki zastrzyk nowości.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie