Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

God of War na PS5 zadziała w 60 klatkach na sekundę. Przygody Kratosa płynne jak nigdy

Santa Monica Studio potwierdza, że God of War zadziała na PS5 w nawet 60 klatkach na sekundę. Gra pozwoli na przeniesienie zapisów z PlayStation 4.

GoW: Ragnarok nadejdzie już w 2021 roku. Gra będzie kontynuować odmienione przygody Kratosa w klimatach mitologii nordyckiej. Choć do premiery pozostało zapewne jeszcze kilka lub nawet kilkanaście dobrych miesięcy, to gracze marzą już o powrocie do lodowatych krain.

Santa Monica Studio najwyraźniej wie o tęsknocie fanów i pozwoli im ponownie doświadczyć przygody z 2018 roku w nieco odświeżonej formie. God of War na PS5 zadziała w nawet 60 klatkach na sekundę. Płynność zostanie odblokowana za pośrednictwem trybu „Favor Performance”.

Warto wspomnieć, że nie jest to pełna aktualizacja gry na PS5. GoW z 2018 roku działać będzie w ramach wstecznej kompatybilności i na razie nie wiemy nic o ewentualnej, większej aktualizacji tytułu na nową generację.

Dodatkowo twórcy poinformowali o możliwości przeniesienia zapisów gry z PS4 na PS5. Opcja będzie dostępna także w przypadku GoW III: Remastered.

Informacje te powinny ucieszyć graczy, których ominęła ta fantastyczna, nordycka przygoda lub chcieliby ją sobie odświeżyć. Nowe wydanie przygód Kratosa to bez wątpienia jedno z najlepszych doświadczeń ósmej generacji konsol i warto przygotować się na jego kontynuację.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się