Ghost Recon Online zyskuje coraz większe uznanie wśród graczy

Tytuł studia Ubisoft każdego dnia uruchamia blisko 200 tysięcy osób.

Zmianie uległa oficjalna nazwa gry na Ghost Recon Phantoms. Dokonano bowiem szeregu poprawek, który znacząco wpłynęły na ocenę tytułu. Zmodyfikowano chociażby mapy, przez co kampienie (czajenie się na innych graczy w jednym miejscu) przestało być efektywnym stylem rozgrywania potyczek. Wśród innych ulepszeń wymienia się system personalizacji broni i doboru graczy.

Ghost Recon Phantoms to gra akcji TPP wydana na PC, która oparta została na modelu free to play. Tytuł fabularnie osadzony jest w przyszłości, a naszym zadaniem jest pokonać w trakcie wieloosobowych potyczek przeciwników.

Produkcję wyróżniają interesująco zaprojektowane lokacje i szereg dostępnych opcji społecznościowych. Warto również napomknąć, że osoby korzystające z mikropłatności nie mają zdecydowanej przewagi nad oponentami. Tego rodzaju rozwiązanie przyciąga coraz to nowych użytkowników i nie dziwi fakt, iż pozycja zajmuje trzecie miejsce wśród darmowych gier na Steam.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.