GeForce GTX 1080 Ti JetStream Series od Palit

Zaawansowane chłodzenie oraz zoptymalizowany projekt, który zapewnia użytkownikom wysoką jakość gier.

GeForce GTX 1080 Ti oparty jest na architekturze NVIDIA Pascal GP102 wyposażonej w rdzenie 3584 CUDA oraz 11 GB pamięci GDDR5X pracujących z wydajnością zegara 11 GHz na 352-bitową magistralę.

Seria Super JetStream marki Palit GeForce GTX 1080 Ti została zaprojektowana z myślą o 50% zwiększeniu wydajności w 4K w porównaniu z wersją GTX 1080 (podane dla Metro 2033 w rozdzielczości 3840×2160/Maximum setting/AAA/AF16X/PhysX: ON).

Dodanie funkcji Oświetlenia RGB LED w serii Palit GeForce GTX 1080 Ti JetStream 11 GB umożliwia zmianę kolorowego oświetlenia w zależności od temperatury grafiki. Gracze mogą wybierać spośród 16,8 milionów kolorów, aby dostosować się do własnego stylu i preferencji. Dodany Backplate zapewnia lepszą ochronę karty graficznej i pozwala uniknąć uszkodzeń fizycznych. Funkcje podwójnego BIOSu aktywują mechanizm ochrony, jeśli wystąpi błąd w jednym z vBIOS. Pozwala to na uaktywnienie karty graficznej w przypadku awarii systemu. Dzięki technologii 0-dB, karta nie wydziela szumu przy zerowym obciążeniu, takim jak przeglądanie Internetu lub aplikacji multimedialnych.

GeForce GTX 1080 Ti JetStream Series

Cechy Serii Palit GeForce GTX 1080 Ti JetStream:

Oświetlenie RGB

Oświetlenie kolorystyczne z LED RGB może być zmieniane zgodnie z temperaturą grafiki. Temperaturę można z łatwością zidentyfikować po różnych kolorach zewnętrznego wyglądu karty graficznej. Użytkownicy mogą wybierać spośród 16,8 milionów kolorów, aby dostosować się do własnego stylu i preferencji.

Technologia 0-dB

Karta pozostaje cicha podczas korzystania z aplikacji multimedialnych i ogólnej pracy. Wentylatory operacyjne pracują tylko podczas pracy przy większych obciążeniach, takich jak gry, w których temperatura GPU przekracza 60° C.

Dual BIOS

Program podwójnego BIOSu automatycznie uruchamia mechanizm zabezpieczający, gdy wystąpi błąd w jednym z programów BIOS. Pozwala to na uaktywnienie karty graficznej w przypadku awarii systemu.

GeForce GTX 1080 Ti JetStream Series

4K3

Dzięki trzem portom DisplayPort, urządzenie Palit JetStream zapewnia podłączenie trzech monitorów 4K.

Podwójny wentylator

Dwufazowa konstrukcja wentylatora zapewnia podwójną wydajność chłodzenia i w połączeniu z 10 cm inteligentnymi wentylatorami ciepło jest skutecznie odprowadzane od gorących punktów.

Jak plaster miodu

Konstrukcja wspornika w kształcie plastra miodu zwiększa przepływ powietrza o 15%, dzięki czemu ciepło generowane z GPU z łatwością wydostaje się na zewnątrz. Umożliwia to bardziej efektywne działanie chłodzenia.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.