Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Games With Gold Styczeń – dwie gry z nowej oferty są już dostępne do pobrania

Pierwsze produkcja ze styczniowego Games With Gold są już dostępne do pobrania. Ciekawy horror i bijatyka otwierają noworoczną ofertę.

Nowy rok powinien rozpoczynać się z przytupem. O ile Sony udało się zawrzeć w nowym PlayStation Plus naprawdę głośne tytuły, tak Microsoft postawił na nieco mniej znane, ale wciąż bardzo dobre produkcje.

Jeśli subskrybujecie Xbox Live Gold, to możecie już pobierać Little Nightmares i The King of Fighters XIII. To pierwsze gry ze styczniowej oferty GWG, a w połowie miesiąca dołączą do nich Breakdown i Dead Rising.

Little Nightmares to intrygujący i szalenie klimatyczny horror, który ma na siebie naprawdę ciekawy pomysł. Oto wcielamy się w postać malutkiej dziewczynki, która została zamknięta w tajemniczej lokacji i musi chować się przed różnymi stworami. Gra zebrała bardzo dobre opinie od graczy i recenzentów, co jest tylko dodatkową zachętą do jej sprawdzenia. Możecie ją pobierać do 31 stycznia.

The King of Fighters XIII to z kolei sztandarowy przedstawiciel gatunku bijatyk 1 na 1. Gra została wydana w 2010 roku i została uznana przez fanów gatunku i może poszczycić się średnią 79 punktów na portalu Metacritic. Grę można pobierać do 15 stycznia.

Pozostałe gry zostaną odblokowane już 16 stycznia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się