Posiadacze Xbox ograją kolejne gry przez weekend i to za darmo

Xbox Free Play Days
Newsy Xbox Series XOne

Poznaliśmy nową ofertę Xbox Free Play Days. Przez najbliższy weekend posiadacze konsol Xbox ograją za darmo dwie pozycje. Jedną ciekawą, a drugą… to już zależy.

Xbox Free Play Days to całkiem ciekawa inicjatywa, dzięki której przez weekend gracze na konsolach Xbox mogą przetestować różne pozycje. Czasami są to wielkie hity pokroju Diablo III, a czasami zdecydowanie mniejsze pozycje. Tym razem mowa akurat o tym drugim zestawie, ale nie znaczy to wcale, że jest źle.

Nowa oferta będzie dostępna aż do poniedziałku, 24 kwietnia 2023 roku. Do tej pory gracze na konsolach Xbox mogą przetestować dwie pozycje. Jedna z nich szczególnie przemówi do fanów kultowych filmów i kooperacyjnych gier, mogących zainteresować nas na zaskakująco długi czas.

Xbox Free Play Days:

  • Ghostbusters: Spirits Unleashed
  • Roguebook 

Marki Ghostbusters chyba nie trzeba przedstawiać nikomu. Spirits Unleashed to nowe podejście do growej wersji Pogromców Duchów, tym razem w formie kooperacyjnego FPS-a. Oczywiście nie będziemy jedynie strzelać, a naszym zadaniem jest pojmanie złych duchów panoszących się po różnorodnych mapach. Warto dodać, że to asymetryczna pozycja multiplayer, także czterech pogromców staje do boju z jednym, potężnym duchem.

Roguebook z kolei jest równie interesujące, ale dla raczej nieco węższego grona odbiorców. To karciany roguelike stworzony we współpracy z autorem Magic: The Gathering, więc z pewnością będzie klimatycznie i pomysłowo. Tytuł został ciepło przyjęty przez graczy.

Nawiasem zaznaczę tylko, że do przetestowania tych tytułów, potrzebna jest subskrypcja Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie