Fortnite - postacie

Fortnite sezon 6 z gwiazdorem piłki nożnej?

0 komentarzy

Fortnite sezon 6 może przynieść ze sobą bardzo nieoczekiwanego gościa. W grze rzekomo pojawi się znany i bardzo medialny piłkarz.

Kolejny sezon rozgrywek Fortnite zbliża się wielkimi krokami. Stali bywalcy serwerów powinni zapoznać się z nadchodzącymi nowościami, a Epic powoli szykuje kilka niespodzianek. Do obsady słynnego battle-royale zmierza wielka gwiazda.

Fortnite sezon 6 – Neymar zawita do gry?

Strona gry na Twitterze opublikowała nietypową zapowiedź. Widzimy na niej kilka zdjęć i zrzutów ekranu wskazujących, że w grze pojawi się gwiazda futbolu – Neymar. Świadczą o tym trzy konkretne wskazówki.

Po pierwsze, w górnej sekcji teasera widzimy dziesiątkę. To numer, który nosi gwiazdor piłki nożnej na swoich koszulkach. Po drugie, na prawo możemy zauważyć wzorki bliźniaczo podobne do tych na piłkach, które wykorzystano w trakcie mistrzostw świata w piłce nożnej mężczyzn w Brazylii w 2014 roku. W końcu po trzecie, sam Neymar udostępnił teaser na swoim Twitterze.

Wszystkie trzy wskazówki mówią jedno – to właściwie pewne, że Neymar pojawi się w Fortnite w sezonie 6. Najpewniej wizerunek piłkarza trafi na skórkę do gry. Warto wspomnieć, że w Fortnite już wcześniej pojawiła się gwiazda piłki nożnej. Legenda futbolu, Pelé, otrzymał specjalne wydarzenie sygnowane swoim pseudonimem. Niewykluczone, że Neymar również otrzyma event, choć na potwierdzenie musimy poczekać.

Neymar w bliżej nieokreślonej formie trafi do Fortnite prawdopodobnie wraz ze startem nowego sezonu, czyli już 16 marca. Na tym jednak nowości się nie kończą. Epic przygotował całą masę atrakcji dla swoich wiernych fanów.

Fortnite sezon 6 będzie pełen nowości

Nowy sezon rozpocznie zadanie dla jednego gracza. Prześledzimy w nim kolejną część misji Agenta Jonesa w ramach Kryzysu Punktu Zerowego. Co więcej, jeszcze przed startem nowego sezonu Epic podzieli się z graczami zupełnie nowym filmikiem animowanym. Ma to być największa tego typu produkcja w historii wydawcy.

Nie zabraknie też nowych skórek i przedmiotów. Do sieci już wyciekły skiny, które rzekomo pojawią się w sezonie 6. Oczywiście takowe wycieki należy przyjmować z przymrużeniem oka. Wszystko zostanie ujawnione przy okazji oficjalnego wydarzenia Epic Games. Jego konkretna data pozostaje tajemnicą na razie tajemnicą.

Dodatkowo modyfikacjom ulegnie zapewne mapa. To już standard w przypadku startu kolejnych sezonów rozgrywek w Fornite.
Co więcej, czeka nas też aktualizacja przepustki sezonowej. Na ten moment konkretów jest niewiele i wciąż oczekujemy na pełne ogłoszenie wydawcy. Sezon startuje 16 marca, więc oficjalne ujawnienie zmian jest już bardzo, bardzo blisko.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się