Film It Takes Two o krok bliżej. Tytuł ma już platformę, w prace zaangażował się The Rock

It Takes Two
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Zapowiedziany już jakiś czas temu film It Takes Two znalazł wreszcie platformę. Powiększyło się również grono producentów.

Jak podaje portal Variety, zaplanowana przez dj2 Entertainment adaptacją popularnej gry zainteresowały się Amazon Studios. Produkcję traktują obecnie priorytetowo, jest więc szansa na to, że prace będą postępować w szybkim tempie. Tytuł zobaczymy zatem na Amazon Prime Video, choć twórcy nie podali jeszcze, kiedy dokładnie to nastąpi.

Serwis informuje także, że wśród producentów znalazła się kolejna firma. Do dj2 Entertainment oraz Hazelight Studios, czyli twórców samej gry zatrudnionych przy adaptacji w charakterze producentów wykonawczych, dołączyło Seven Bucks Productions. Spółkę przy pracach nad tytułem będą reprezentować Dwayne Johnson, Dany Garcia oraz Hiram Garcia. The Rock ma również szansę na zagranie w produkcji; jak na razie nie jest to jednak pewna informacja, traktujemy ją zatem jako plotkę.

Film It Takes Two – podobnie jak gra, na której zostanie oparty – przedstawia losy May i Cody’ego, małżeństwa planującego rozwód. Pewnego dnia niespodziewanie ich umysły przenoszą się do przedstawiających ich lalek, które stworzyła ich córka Rose. May i Cody muszą na nowo nauczyć się współpracować, aby przetrwać w magicznym, baśniowym świecie i móc wrócić do swoich prawdziwych ciał.

Jak na razie nie znamy dalszych szczegółów związanych z tytułem. Wiadomo jedynie, że scenariuszem zajmują się Pat Casey i Josh Miller, czyli scenarzyści adaptacji Sonica. Sprawdzony już duet scenarzystów, świetne firmy producenckie oraz budżet możliwy w Amazon Studios dają więc nadzieję, że It Takes Two otrzyma naprawdę dobry film.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij: