Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Film DOOM z Niną Bergman. Liczycie na sukces?

Nowy DOOM powstaje, lecz nie chodzi o grę – choć ta zapewne również jest w produkcji – tylko film. Informacje ujawniła aktorka i piosenkarka Nina Bergman.

Filmy na podstawie gier nie mają szczęścia i jeśli jakiś „hit” zdobędzie oceny choćby 5/10, to można mówić o sukcesie. Ciekawe, jak będzie zatem z nowym filmem DOOM, za który bierze się wytwórnia Universal Pictures.

Film DOOM z Niną Bergman

O istnieniu planów na nowy film DOOM dowiadujemy się z Twittera aktorki i piosenkarki Niny Bergman. Jak pisze ona do swoich fanów: Wow, robię następny film „Doom” w Universal Pictures! Właśnie podpisałem wszystkie dokumenty. Wracam do Bułgarii, gdzie popracuję z kilkoma moimi ulubionymi ludźmi. Film z super fajnym reżyserem, wychodzi moja najnowsza płyta. Czuję się najszczęśliwszą dziewczyną na świecie.

7 premier nowego tygodnia. Polska produkcja dominuje zestawienie

Ponoć tym super fajnym reżyserem ma być Tony Giglio, lecz nie są to jeszcze potwierdzone informacje.

Póki co sceptycznie podchodzimy do nowego filmu DOOM mając w pamięci ten z 2005 roku. Trzy lata później Time zamieścił ten „hit” na swojej liście TOP 10 najgorszych filmów opartych o gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%