Ten zwiastun FIFA 23 to gratka dla fanów Ultimate Team. Sprawdźcie, co nowego

FIFA 23 z ogromem nowości. Twórcy omawiają grę na gameplayu
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Electronic Arts nie daje nam odpocząć od nowych materiałów z FIFA 23. W sieci pojawił się właśnie najnowszy zwiastun z rozgrywką, tym razem skupiający się na trybie Ultimate Team.

Najważniejszą i potencjalnie najciekawszą nowością w FUT 23 jest tryb Chwile FUT, czyli nowy wariant rozgrywki dla jednego gracza bazujący na gotowych scenariuszach. Pozwoli on na rozgrywanie meczy o różnej długości i z różnymi celami do wykonania. Jako przykład posłużyło zadanie, w którym musimy strzelić gola bramkarzem bez wykonywania podań.

Jeśli chodzi o istotne zmiany, EA Sports przygotuje przebudowany system zgrania zawodników. Odświeżenie tego elementu rozgrywki ma na celu zwiększenie różnorodności w kompozycji drużyn graczy oraz zwiększenie możliwości personalizacji składów Ultimate Team.

EA Sports ponownie wspomniało też o możliwości rozgrywki cross-play. Warto przypomnieć, że na wirtualnych boiskach nie zmierzą się jednocześnie posiadacze wszystkich platform. Rozgrywkę międzyplatformową podzielono na dwie grupy: PS4 i Xbox One oraz PS5, Xbox Series i PC. Gracze korzystający z Nintendo Switch obejdą się smakiem.

Świeżutki trailer to aż osiem minut nowych wieści, informacji i prezentacji gameplay’u FUT 23. Obejrzycie go poniżej.

FIFA 23 ukaże się 30 września na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz S oraz Nintendo Switch (w wersji Legacy).

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie