Far Cry 4, The Crew, dodatek do AC: Unity za darmo? Ubisoft podaje szczegóły

Far Cry 4, The Crew, dodatek do AC: Unity za darmo? Ubisoft podaje szczegóły
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne
Assassins-Creed-UnityPojawiło się wiele pytań, są i odpowiedzi.
Wczoraj Ubisoft przepraszał za błędy, którymi wypełnił po brzegi Assassin’s Creed Unity. Firma nadal pracuje nad łatkami, które mają usunąć bugi, naprawić problem z płynnością czy polepszyć wydajność gry. Posiadaczom AC: Unity obiecano również ciekawy prezent - jak wytłumaczono, aby okazać wdzięczność za wyrozumiałość i zrozumienie. W ramach bonusu mamy dostać za darmo DLC Martwi Królowie, a jeśli kupiliśmy Przepustkę Sezonową, Ubisoft dokłada do tego darmową grę. Jest z czego wybierać. Gracze zaczęli wypytywać o szczegóły niecodziennej promocji. Deweloper zebrał najważniejsze pytania i opublikował do nich odpowiedzi. Wszystko możecie zobaczyć poniżej: Czy mogę dostać DLC Martwi Królowie za darmo? Tak! Każdy posiadacz Assassin’s Creed Unity na PS4, Xbox One lub PC dostanie darmowe DLC. Kiedy będą dostępni Martwi Królowie? Nie ogłosiliśmy jeszcze daty premiery DLC, ale zrobimy to wkrótce. Jak ściągnąć DLC Martwi Królowie? Xbox One  Kiedy tylko będzie dostępne to DLC pojawi się jako darmowy dodatek na Xbox One Marketplace. W menu gry pojawi się też link. PlayStation 4  Kiedy tylko będzie dostępne to DLC pojawi się jako darmowy dodatek na Playstation Store. W menu gry pojawi się też link. PC Kiedy tylko będzie dostępne to DLC pojawi się jako darmowy dodatek na Uplay lub w sklepie Steam na stronie ACU, zależnie od tego gdzie nabyliście gre. W menu gry pojawi się też link. Czy mogę dostać darmową grę od Ubisoft? Jeśli zakupiliście już Przepustkę Sezonową lub grę Assassin’s Creed Unity Gold Edition (która zawiera przepustkę), możecie odebrać jeden z darmowych tytułów Ubisoft. Są to:
  • The Crew
  • Far Cry 4
  • Watch Dogs
  • Assassin’s Creed Black Flag
  • Rayman Legends
  • Just Dance 2015
W tym momencie ustawiamy system tak aby mógł dostarczyć gry. W najbliższym czasie poinformujemy o właściwej procedurze. Co z pozostałą zawartością Przepustki Sezonowej? Posiadacze Przepustki będą nadal mieli dostęp do unikatowej zawartości, włącznie z Assassin’s Creed Chronicles: China. Czy można nadal zakupić Przepustkę Sezonową? Wstrzymujemy sprzedaż Przepustki, w momencie wprowadzenia nowej oferty jej wartość dla graczy ulegnie poważnej zmianie. Czemu wstrzymujecie sprzedaż Przepuski Sezonowej? Ponieważ DLC Martwi Królowie będzie dostępna za darmo dla każdego, oryginalna zawartość Przepustki Sezonowej nie przedstawia już pierwotnej wartości. Zawartość Przepustki będzie nadal dostępna, a dotychczasowi jej właściciele będą mogli cieszyć się dodatkami do gry włącznie z Assassin’s Creed Chronicles: China.  
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie