Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fallout Shelter to nie koniec przygody Bethesdy z grami mobilnymi

Deweloper nie opuści komórkowego pokładu.

Fallout Shelter jest pierwszą grą na urządzenia mobilne, która powstała pod skrzydłami Bethesda Game Studios i jak zapewnia na łamach serwisu Gamespot Todd Howard… to dopiero początek. Deweloper przyznaje, że sam był zaskoczony tak dużym sukcesem swojej małej gry, dlatego planuje dalsze inwestycje w rynek mobilny. – Zrobimy więcej – mówi krótko Howard.

Przypominamy, że Fallout Shelter zostało przedstawione podczas targów E3 2015 i od razu zadebiutowało na urządzeniach mobilnych z systemem iOS. W późniejszym czasie produkcja zawitała również na Androidzie.

To prosta gierka, w której zajmujemy się rozbudową schronu oraz opieką jego mieszkańców, którzy przeżyli apokalipsę. Jak się okazało – w prostocie siła!

Ciekawe, kiedy zobaczymy kolejny mobilny tytuł od Bethesdy. Może następnym razem będzie to coś, co przeniesie nas do uniwersum The Elder Scrolls? To by dopiero była miła niespodzianka.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się