Expeditions: Viking – mechanika walki i umiejętności na nowym gameplay’u

Rozgrywka z komentarzem twórców.

Twórcy Expeditions: Viking z okazji zbliżającej się premiery gry przygotowali coś wyjątkowego dla wszystkich graczy – wideo, w którym szczegółowo prezentują mechanikę walki i najnowsze umiejętności w grze.

Globalny wydawca IMGN.PRO i studio Logic Artists zapraszają do obejrzenia filmiku. Do debiutu tytułu pozostały zaledwie trzy tygodnie – Expeditions: Viking trafi do sklepów w formie cyfrowej i fizycznej już 27 kwietnia! Cenega, partner dystrybucyjny IMGN.PRO, odpowiada za wersję pudełkową gry na terenie Polski.

Na najnowszym materiale wideo Jonas Wæver, pełniący w Logic Artists funkcję dyrektora kreatywnego, pokazuje aż ponad 70 umiejętności, które pojawią się w Expeditions – Viking: Expeditions: Viking to RPG pozbawione klas – chcieliśmy, żeby gracze mieli możliwość eksperymentowania i łączenia całej gamy zróżnicowanych broni i umiejętności. W najnowszym filmiku sami gramy w nasz tytuł i pokazujemy graczom, w jaki sposób będą mogli stworzyć drużynę, wewnątrz której umiejętności i bronie będą się wzajemnie uzupełniały.

Expeditions: Viking ukaże się na PC z systemem Windows już 27 kwietnia i będzie dostępne na Steamie, GOG-u, Gamersgate, Greenman Gaming i w wybranych sklepach na całym świecie. Gra zostanie wydana w wersji pudełkowej dzięki współpracy z globalnym wydawcą IMGN.PRO i polskim dystrybutorem Cenegą.

O EXPEDITIONS: VIKING

Expeditions: Viking to oczekiwana kontynuacja debiutanckiej gry Logic Artists – Expeditions: Conquistador. W drugiej odsłonie gracz wcieli się w rolę lidera cichej, nordyckiej wioski. Ponieważ sąsiedzi knują przeciwko niej niecne plany, trzeba zebrać siły i przekroczyć morza, aby odkryć królestwa Wysp Brytyjskich – to właśnie tam czekają bogactwo i potęga.

Expeditions: Viking daje szansę posmakowania życia prawdziwego wikinga. Organizowanie wypraw, plądrowanie świątyń i wiosek, ustanawianie szlaków handlowych i zawieranie politycznych sojuszy – nowa odsłona serii spełni oczekiwania niejednego fana gatunku. Expeditions: Viking zabierze graczy w realia świtu Ery Wikingów i da szansę, aby na stałe zapisać się na kartach historii. Tyran czy Dyplomata? Decyzja należy do gracza.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.