Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Everspace 2 opóźnione przez Cyberpunk 2077. Nowa data premiery

Everspace 2 zostało opóźnione po raz kolejny. Tym razem winowajcą jest przesunięcie premiery Cyberpunk 2077, czyli poważnej konkurencji gry.

Everspace to kosmiczna strzelanka, która zebrała całkiem przyzwoite oceny. Gra spodobała się sporej liczbie odbiorców i nic dziwnego, że twórcy z Rockfish Games zdecydowali się na stworzenie sequela.

Niestety, fani statków kosmicznych będą musieli poczekać. Premiera Everspace 2 została przesunięta na styczeń, a winowajcą okazał się… Cyberpunk 2077.

Wyjmijmy cyber-słonia z szafy od razu: premiera Cyberpunk 2077 została właśnie przesunięta na 10 grudnia, co mocno miesza w naszych planach wydawniczych na połowę grudnia. Nie tylko cała prasa i wszyscy twórcy treści zajmą się prawdopodobnie najbardziej oczekiwaną grą w historii w trakcie świąt, ale wiemy też, że w naszej społeczności (i zespole) mamy wielu odbiorców tej gry, więc…

Po krótkich rozmowach z naszymi marketingowymi przyjaciółmi z Evolve PR, Plan of Attack i Swordfish PR, postanowiliśmy przesunąć debiut Everspace 2 w Early Access na styczeń. Wiemy, że to słabe, ale wysłuchajcie nas! Jest w tym wszystkim coś dobrego.

~Rockfish Games

To raczej oczywiste, że nowa gra CD PROJEKT RED stanowi poważną konkurencję dla każdego wychodzącego w tym samym okresie tytułu. To jednak bardzo ciekawe, że twórcy sami przyznali, że będą chcieli pograć w Cyberpunka w okresie premierowym. Cóż, deweloper też człowiek!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się